Strona główna Sport Piłka ręczna Mastersi na podium w memoriale Andrzeja Szymczaka i Grzegorza Kosmy

Mastersi na podium w memoriale Andrzeja Szymczaka i Grzegorza Kosmy

0
Szczypiorniści z Pabianic pojechali do Konstantynowa Łódzkiego na drugą edycję memoriału poświęconego ważnym postaciom piłki ręcznej miasta gospodarza. 

Pabianiczanie swoje zmagania rozpoczęli znakomicie, bowiem pokonali ChKS Łódź 12:10, Masters Warszawa 18:7 oraz MKS Wieluń 17:6. Jak się jednak okazało od naszej ekipy jeszcze lepiej przygotowana była drużyna gospodarzy, która w finale zwyciężyła 12:10, triumfując tym samym w całej imprezie. Zawodnicy z Masters Handball Pabianice zajęli jednak zaszczytne drugie miejsce, z powodu którego powinni się cieszyć.

Na odpoczynek nie ma jednak wiele czasu, bowiem przed naszymi szczypiornistami kolejne turnieje. Najbliższy odbędzie się w Złotoryi, gdzie rok temu nasi mastersi okazali się bezkonkurencyjni. Natomiast w czerwcu MHT Pabianice pojedzie na Mistrzostwa Polski Masters do Kalisza, gdzie w grupie A. zmierzą się z Masters OpoleHelios Masters CzempińGrunwald Oldboys Poznań oraz SDfP Kraków.

To jednak nie koniec, bowiem już w lipcu MHT Pabianice pojedzie na olimpiadę mastersów do Turynu. Jak widać, naszych zawodników czeka teraz gorący okres i mamy nadzieję, że będzie on pełen wielkich sukcesów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o