Strona główna Na sygnale Kryminalne Marihuana zamiast włamania

Marihuana zamiast włamania

2

Pabianiccy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań przy ul. Łaskiej znaleźli 80 gramów marihuany.

2 lipca przed godziną 20:00 dyżurny pabianickiej komendy otrzymał od lokatorów wieżowca przy ul. Łaskiej zgłoszenie o kilku mężczyznach usiłujących ich zdaniem łomem włamać się do mieszkania ich sąsiada. Skierowani pod wskazany adres policjanci zastali 24-letniego gospodarza, który zaprzeczał, jakoby będący w jego mieszkaniu trzej mężczyźni mieli związek z rzekomym włamaniem. Cała czwórka pokrętnie tłumaczyła również leżące na podłodze w pokoju stołowym dwa łomy.

Stróże prawa podczas wyjaśniania niecodziennego zdarzenia znaleźli w plastikowym pudełku stojącym na lodówce marihuanę oraz ukrytą w pieleszach wagę elektroniczną i młynki do rozdrabniania suszu roślinnego. Policjanci skonfiskowali 80 gramów nielegalnego towaru i zatrzymali do wyjaśnienia całą czwórkę.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, trzej mężczyźni w wieku od 22 do 27 lat zostali przesłuchani w charakterze świadków, a właściciel marihuany usłyszał zarzut posiadania narkotyku. 24-letniemu pabianiczaninowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

się zastanawiam jaka była podstawa do przeszukania mieszkania? to że mieli łomy? w własnym domu mogę trzymać co chce, łomy, wiertarki,młoty pneumatyczne ba mam to wszystko ale czy to znaczy że jestem odrazu złodziejem i musza bezprawnie i bez podstawnie przeszukiwać moje mieszkanie??? mam nadzieje że redakcja epainfo dowie się czegoś więcej na temat tej sprawy bo bezprawne przeszukania to u nas norma

Po pierwsze to”WE WŁASNYM DOMU” a po drugie to można trzymać jeszcze karabiny, granaty czy bomby! Jak mi ich szkoda! Niewiniątka!