Strona główna Aktualności Z miasta Mamy już 26 tys. złotych (ZDJĘCIA)

Mamy już 26 tys. złotych (ZDJĘCIA)

0

Trwa finał Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed nami jeszcze główne atrakcje wieczoru – koncert zespołu Lombard i Światełko do nieba.

Imprezy na parkingu C.H. Echo zaczęły się już o godz. 15.00. Na scenie zaprezentowali się m.in. tancerze z zespołu Ganesz, trenerzy z klubu Strefa Ruchu oraz raper Balu i zespół DOTCOM.

Do godz. 18.00 wolontariusze wyciągnęli z puszek 26 tys. złotych. Rekord z jednej puszki to blisko 2100 złotych. Najwięcej pieniędzy udaje się zbierać z licytacji gadżetów. W klubie Sisha Sahara Club zlicytowano gadżety za 1260 złotych. Podczas sobotniej imprezy „Dzieci dzieciom” do puszek z licytacji wpadło 655 złotych.

Ale to dziś na głównej scenie zlicytowanych zostanie najwięcej przedmiotów. Przypominamy również, że do WOŚP można dorzucić się korzystając z karty bankowej bądź kredytowej. Po terenie C. H. Echo chodzi 3 wolontariuszy „uzbrojonych” w terminale płatnicze.

W ubiegłym roku Pabianice zebrały ponad 58 tys. złotych. Przypomnijmy jednak, że z powodu silnego wiatru odwołano część koncertową finału.

AKTUALIZACJA: o godz. 19.00 na koncie pabianickiego sztabu WOŚP było ponad 33 tys. 700 zł.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments