Strona główna Dzieje się Rozrywka Magiczne słowo Shazam! (KONKURS)

Magiczne słowo Shazam! (KONKURS)

6

Chłopiec otrzymuje moce, dzięki którym staje się dorosłym superbohaterem, wypowiadając jedno magiczne słowo. Chcesz wiedzieć jak potoczą się jego losy? Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet do kina!

Każdy ma w sobie superbohatera. Potrzeba jedynie odrobinę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona (Angel) wystarczy wypowiedzieć jedno słowo — SHAZAM. Wówczas ten cwany nastolatek zmienia się w dorosłego superbohatera Shazama (Levi), a wszystko za sprawą starożytnego czarodzieja. Shazam, który w głębi duszy nadal jest dzieckiem — choć zamkniętym w umięśnionym ciele herosa — wykorzystuje swoją dorosłą powłokę tak, jak zrobiłby to każdy nastolatek z supermocami — do zabawy! Czy umie latać? Czy może prześwietlać wzrokiem? Czy potrafi ciskać piorunami? Czy może się nie pojawić na sprawdzianie z WOS-u? Shazam poznaje swoje możliwości i ograniczenia z radosnym nieskrępowaniem dziecka. Jednak będzie zmuszony szybko okiełznać supermoce, aby stawić czoła zabójczym siłom zła kontrolowanym przez dra Thaddeusa Sivanę (Strong).

Obejrzyj zwiastun filmu „Shazam!”:

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny film w nadchodzący weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem (na tej stronie) swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe
Wyobraź sobie, że możesz rzucać jedno zaklęcie. Jakby ono brzmiało i jaki efekt by powodowało?

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku (18 kwietnia) do 21.00.

Wyniki konkursu
Spośród wszystkich zgłoszeń tylko 4 osoby podały imię i nazwisko i to one otrzymują bilety: Marcin Binder, Adam Foltyński, Tomasz Knop oraz Bartłomiej Łuczyński. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

6
Dodaj komentarz

1600
6 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Binder

Chciałbym mieć możliwość wypowiedzenia zaklęcia po prostu „STOP”
Wszystko się zatrzymuje. Takie zaklęcie uratowało by ludzi oraz uchroniło przed niebezpieczeństwem. Choć czasami można było by je śmiesznie wykorzystać robiąc psikusy 🙂

Adam Foltyński

Hokus pokus czary mary zamiast wody chce browary

Tomasz

Tomasz Knop
Zaklęcie brzmiało by Recovery. Skutkiem zaklęcia był by całkowity powrót do zdrowia osoby na którą zaklęcie zostanie rzucone. To był by prawdziwy super bohater, który leczył by małe dzieci i resztę osób potrzebujących z najcięższych chorób. ☺

Bartłomiej Łuczyński

Jeśli byłaby taka możliwość, moim zaklęciem byłoby „Revive”. Każdy przedmiot nieożywiony, na który rzucę klątwę (przez dotknięcie go dłonią i wypowiedzenie zaklęcia), natychmiast stanie się ożywiony, będzie miał duszę, będzie mógł się poruszać, mówić, po prostu żyć.

Dawid

Zaklęcie brzmiało by Sheeplitto i przyzywało by owcę. Tak dla jaj, czemu nie.
Beee

Martyna

Hokus pokus, czary mary facet dzisiaj zmywa gary