Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Lżej na wiosnę. O 10 kg

Lżej na wiosnę. O 10 kg

0

„W tym roku na pewno schudnę!” Który to już raz kopiujesz zeszłoroczne postanowienie? Tym razem możesz to naprawdę osiągnąć. W Beauty Center dowiesz się jak zrobić to zdrowo.

Nowy Rok to nowe postanowienia. To chęci i plany, by osiągnąć założony cel. Jednak czy samo postanowienie wystarczy aby faktycznie coś zmienić?

Często takim celem jest znalezienie więcej czasu dla siebie, a także zadbanie o swoje zdrowie, formę, figurę.

Czy Twoim postanowieniem noworocznym jest zrzucenie zbędnych kilogramów? Jeśli tak, styczeń to początek Twojej przemiany.

Już za kilka tygodniu, w 2016 roku w Beauty Center, ruszają VI i VII edycja programu 10 KG MNIEJ.

– Dotychczasowe edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a osiągnięcia klientów z poprzednich grup są powodem do prawdziwej dumy – mówi Rafał Zajunc, manager Beauty Center.

Dlaczego tak trudno osiągnąć samemu wymarzony cel? Co takiego dzieje się, że mimo chęci, po tygodniu, czy miesiącu rezygnujemy z naszych marzeń? Bardzo częstym powodem jest brak nie motywacji a trenera-motywatora, czyli osoby, która w sposób profesjonalny ułoży dla nas odpowiedni plan działania z indywidualnym zestawem ćwiczeń oraz, co ważne – dietą.

Program 10 KG MNIEJ to połączenie systematycznych treningów pod okiem doświadczonego trenera personalnego Urszuli Bakus oraz bardzo ważnego elementu – kontroli wagi prowadzonej przez dietetyka medycznego Agnieszkę Komorowską wraz z przygotowaniem planu żywieniowego na cały okres trwania odchudzania. To właśnie te dwie osoby przez trzy miesiące od stycznia do kwietnia, będą opiekować się osobami biorącymi udział w programie 10 kg mniej!

Już teraz wypełniając formularz na stronie (http://beauty-center.com.pl/zmien-sie-z-namina-wiosne/) dokonasz niezobowiązującej deklaracji uczestnictwa. Wszystkie osoby zapisane zostaną zaproszone w grudniu na spotkanie z trenerem i dietetykiem do Beauty Center, w celu poznania szczegółów programu, tj. dni treningowych, terminów konsultacji z dietetykiem oraz wszelkich pomiarów składu ciała itd.

Uczestnictwo w programie to również ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zdrowie oraz świetna sylwetka od Mikołaja, mogą być najlepszym podarunkiem pod choinką.

art. promocyjny
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments