Strona główna Aktualności Z miasta Kundelek nie miał szans, żeby się uwolnić

Kundelek nie miał szans, żeby się uwolnić

3

Na ulicy Hetmańskiej ktoś porzucił dzisiaj sympatycznego psiaka. Zwierzę było przywiązane smyczą do słupa, na prywatnym terenie. Najwyraźniej znudziło się właścicielowi i właśnie w ten sposób postanowił on pozbyć się „problemu”.

Kundelka znalazł właściciel działki, do której od strony sąsiedniej ulicy mają dostęp osoby postronne. Mężczyzna dał czworonogowi wody, nakarmił go i powiadomił o zdarzeniu straż miejską. Ta natomiast zgłosiła zajście Wojciechowi Stolarczykowi, który zajmuje się w wyłapywaniem bezpańskich psów i odwożeniem ich do schroniska.

– Kundelek był przywiązany do słupa, w miejscu, gdzie jest sporo drzew i trudno byłoby zauważyć go z ulicy. Samodzielnie na pewno by się nie uwolnił. A nie ma mowy o sytuacji, że ktoś go zostawił, poszedł załatwiać swoje sprawy i zamierzał po niego wrócić. Na szczęście psiak jest w dobrej kondycji – stwierdza Wojciech Stolarczyk.

Zwierzę trafiło do schroniska, natychmiast zjednując sobie sympatię jego pracowników.

– Jest wesoły, chętnie włazi na kolana, lgnie do ludzi. Taka przylepa – stwierdza Patrycja Czajkowska, pracownica przytuliska.

3
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
grzegorz

może ktoś zna tego pieska i zna jego „właściciela” -sprawa powinna trafić do policji ,czas skończyć z takim barbarzyństwem wobec czworonogów nazywanych przyjacielem człowieka tylko czy ten drugi jest jego przyjacielem czy może zwyrodnialcem ?????

Zabić to za mało teraz znaleźć jego właściciela i przywiazac do drzewa

aaa

Pewnie jakiś KODziarz POpędził do Warszawy kłaść się na ulicy i tupać nogami w „obronie” Konstytucji, a pies mu w tym przeszkadzał i porzucił psiaka na działce – zwyrodnialec.