Strona główna Dzieje się Kuchnie świata w Pabianicach. Przyjadą do nas najlepsze food trucki

Kuchnie świata w Pabianicach. Przyjadą do nas najlepsze food trucki

4
Dla tych, którzy lubią egzotyczną kuchnię „pod chmurką” lub dopiero chcieliby jej spróbować, taka okazja nadarzy się w Pabianicach. Już w najbliższy weekend, czyli 27 i 28 czerwca zostanie bowiem zorganizowana druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. 

Restauracje na kółkach, z całej Polski, przyjadą do nas w sobotę. Tego dnia będziemy mogli skorzystać z ich oferty od godz. 12.00 do godz. 21.00, natomiast w niedzielę – w godz. 12.00 – 20.00. Gdzie? Na parkingu przed Centrum Handlowym „Echo”. 

Na festiwal zapraszane są najlepsze, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają wielu sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach.

– Jedne serwują przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo. Poza tym, co ważne, stale poszerzają one ofertę dań wegetariańskich i wegańskich. Osoby na diecie roślinnej z pewnością również znajdą coś dla siebie – zachęcają do udziału w wydarzeniu jego organizatorzy.

Jedzenie nie będzie jedyną festiwalową atrakcją – z myślą o gościach przygotowano również grę terenową, ponadto zostanie wygospodarowana strefa chilloutu, z relaksującą muzyką, która sprzyja wypoczynkowi.

O bezpieczeństwo nie musimy się martwić – wystawcy są zobowiązani do przestrzegania wytycznych dla gastronomii, a strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana. Między stolikami i poszczególnymi food truckami zostaną zachowane odpowiednie odległości, a gościom udostępnione środki dezynfekcji.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

a zastanawialiście się co mają pod maska takie food trucki?

siedzę sobie kiedyś na plaży i słysze pytanie co jest tam ciekawego w tym samochodzie?

myśle, myśle, mieli mi we lbie, że może być tam cos ciekawego

Hura koniec wirusa idziemy na stejka

Poproszę FOOD TRUCKI z KORONOWIRUSEM buahahahaha

Ta trzecia czy tam czwarta od lewej z czarna torba w czarnej bluzce odwiedzi raczej wszystkie 😀