Strona główna Aktualności Z miasta Ktoś walczy z dopalaczami na własną rękę

Ktoś walczy z dopalaczami na własną rękę

11

W przeniesionym w okolice kościoła Miłosierdzia sklepie z dopalaczami ktoś wylał śmierdzący kwas. Od wczoraj jest nieczynny.

Niespełna dwa tygodnie temu sklep z „Upominkami” przeniósł się z ulicy Bugaj w sąsiedztwo kościoła Miłosierdzia Bożego (WIĘCEJ). Wczoraj ktoś rozlał tam śmierdzący kwas przez co sklep jest nieczynny.

W środku trwa dezynfekcja, a co jakiś czas na zewnątrz można ujrzeć człowieka w ubraniu ochronnym i masce. Klienci natomiast odsyłani są z kwitkiem. Najwyraźniej ktoś postanowił wziąć walkę z dopalaczami w swoje ręce.

REKLAMA
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Robili nowy produkt kolekcjonerski i się lekko ulało czasem się zdarza i tyle.

Gość testuje strój na imprezę techno.

Policja, straż miejska i inne Urzędy Miejskie nie dają rady, prawo nie daje rady………………… pisałem już, że koło kościoła to ta instytucja długo się nie utrzyma. B r a w o sprawcy

Gdybym miał dostęp do jakichś materiałów wybuchowych to wypierdolił bym wszystkie Świniarnie w Pabianicach.Mafie rządzą Polska i taka jest prawda,Wprowadzić zakaz to pikus dla rządu.Lecz kasa która wpływa do rządzących Skurwysynów jest zbyt duża by to zlikwidować.Chłopcy umierają.Lecz przyjdzie chwila i zrobimy z tym porządek.

Gdybyś chciał to zrobić, dawno byś już kupił (jeszcze PRL-u) wydanie „1000 słów o chemii” i byś to zrobił. Mocnyś w klawiaturze pieniaczu. Szkoda, ze nie w czynach…

Za coś takiego poszedłbyś na długie lata za ##, i bardzo dobrze: niewinne przypadkowe ofiary, zniszczenie mienia w budynkach obok i najważniejsze SAMOSĄD. To ostatnie już przerabialiśmy w EPA – śmieć rowerzysty w grudniu zeszłego roku.

No i obywatel sobie poradził z tym, co policji, Sanepidowi, prokuraturze zajmuje lata! : )))

Dziś po 9.00 jeszcze walczą z tym smrodem jak przejeżdżałem 🙂

Popieram takie akcje, aby częściej i we wszystkich tak powinni zrobić…
Niech wdychają to świństwo jak świństwo sprzedają 🙂
Brawo dla pomysłowego gościa, więcej takich akcji 🙂 BRAWO !!!

oj tam od razu terroryści w sklepie….. po porostu sprzedawca lub któryś z klientów biorących dropy bąka puścił i tyle. Pierdło i po co to dalej ruszać!

Bardzo dobrze popieram takie akcje też przechodziłam dziś tamtędy i jeszcze waliło. Gratulacje za odwagę.

Świetna akcja….powinniśmy się zebrać i burdel robić w tych sklepikach średnio co 3 dni!!!