Strona główna Dzieje się Rozrywka Kto nami rządzi? (KONKURS)

Kto nami rządzi? (KONKURS)

2

Patryk Vega przyzwyczaił swoich widzów do kontrowersyjnych tematów. Tym razem na świecznik wziął temat polityków. Mamy do rozdania bilety w naszym konkursie.

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Obejrzyj zwiastun filmu „Polityka”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Polityka – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 5 września (czwartek) około godz. 19.30. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
Kto zagrał rolę Prezesa w filmie Polityka?

Wyniki konkursu
To był bardzo szybki konkurs. Przedstawiamy zwycięzców: Milena Czechowicz, Grzegorz Wlaźlak, Milena Grzybowska, Dominik Szymański oraz Sandra Komincz. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

2
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
RafałPAB

Lemingi już mają biegunkę z podniecenia ale nawet w GW napisali, że film jest cienki jak d… węża

Giordano Bruno

Film, nie film, ważne żeby udało się przeciwstawić pozostaniu bolszewików przy władzy.