Strona główna Dzieje się Rozrywka Król zwierząt w odświeżonej wersji (KONKURS)

Król zwierząt w odświeżonej wersji (KONKURS)

14

Po 15 latach animacja nagrodzona dwoma Oskarami wraca na duży ekran w odświeżonej wersji. Czy dorówna pierwowzorowi? Wygraj bilet do kina i sprawdź!

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Obejrzyj zwiastun filmu „Król Lew (2019)”:

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny film w nadchodzący weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem (na tej stronie) swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe
Którym dzikim zwierzęciem chciał(a)byś zostać i dlaczego właśnie nim?

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku (18 lipca) do 21.00.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Kamila Rybicka, Marlena Waszczuk, Norbert Tomczak, Przemek Jajeśniak oraz Damian Czarnecki. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

14
Dodaj komentarz

1600
14 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
14 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Norbert

Norbert Tomczak
Gdybym mógł zostać dzikim zwierzęciem, to chciałbym być wilkiem. Ponieważ po mimo całej złej sławy, tak naprawdę są pięknymi, wolnymi zwierzętami, a dodatkowo potrafią być wierne oraz pomocne wobec się co w odróżnieniu od ludzi zdarza się niestety coraz rzadziej.

Paulina

Paulina Górka – leniwiec ( W natłoku codziennych obowiązków, praca, dzieci, dom marzę o chwili odpoczynku 😉 )

Kamila

Kamila Rybicka
Chciałabym być gepardem
I nie piszę tego żartem.
Zwinna,szybka,kocie ruchy
Polowałabym bez skruchy.
Najszybsza na świecie
W Afryce mnie znajdziecie.
Sam szyk i gracja
Toż to kocia arystokracja!

Przemek

Przemek Jajeśniak

A ja to chciałbym być naszym swojskim bocianem! Wiosny i lata spędzane w naszej pięknej ojczyźnie, a w okresie zimowym urlop w Afryce i kumplowanie się z guźcami i surykatkami 😉 Najważniejsza jest możliwość latania, ale poza tym to poczucie wolności i przepiękne widoki zarówno w Europie jak i na afrykańskiej sawannie. W drodze do i z Afryki zatrzymyłbym się pewnie na jakieś tapasy w Hiszpanii czy na lasagne we Włoszech. Super życie!

Bartłomiej

Kameleonem. W dzisiejszych czasach kiedy świat się szybko zmienia jego umiejętności by się przydały. Kameleon jest symbolem przystosowania się, więc dlatego.
Bartłomiej Fuk

Kasia

Chciałabym zostać dzikim mustangiem galopującym beztrosko po amerykańskich preriach.
Wybrałam go ponieważ nie dał się poskromić, nikomu nie robi krzywdy skubiąc trawkę i ma iście hiszpański, żywiołowy temperament. Dokładnie tak jak ja 🙂

Kasia Staryk

Rafał Jasiński

Czarna Pantera ponieważ jest szybka, zwina, nocą jest praktycznie niewidoczna, co skutecznie ułatwia jej zaatakować swoją ofiarę.

Wojciech Zborowski

Wojciech Zborowski

Chciałbym być drapieżną dżdżownicą. Mógłbym iść i leżeć jednocześnie.

Agata

Agata Zborowska drapieżny kameleon – wszędzie się dopasować, wtopic w tło i jednocześnie mieć wszystkie kolory tęczy

Oskar

Oskar Zborowski – Dzika Żyrafa – widziałbym wszystko wokół siebie

Magda

Mam dylemat… Z jednej strony chciałabym być ptakiem, ale silnym, samodzielnym: mogłabym z nieba narobić na te wszystkie nędzne istoty, których nie darzę sympatią 😉 Z drugiej strony wolałabym być lmpartem: biegać i pędzić przez ten zwariowany świat i mieć wszystko gdzieś. Przy okazji może nawinąłby się jakiś człowiek, który spocząłby w moim żołądku… Magda Wosek

Marlena

Marlena Waszczuk Ze wszystkich dzikich zwierząt najbardziej chciałabym zostać lwem. Są to istoty drapieżne, ale również odpowiedzialne za całe swoje stado i bez względu na warunki stado jest dla nich zawsze najważniejsze. Wydaje mi się, że mogę nazwac sie lwem, gdyż tak jak dla nich najważniejsza dla mnie jest rodzina, bez której w osamotnieniu nie istnialabym. Lwy to bardzo szlachetne zwierzęta, pełne gracji, ale również przepełnione odpowiedzialnoscią. Są bardzo mądrymi istotami, które potrafią wyczuc wroga z kilometrów. Uważam, że ludzie powinni brać z nich przykład w pewnych aspektach zyciowych, chociażby powinni nauczyć się tego, że rodzina jest najważniejsza bez względu… Czytaj więcej »

Damian Czarnecki

Gdybym był dzikim zwierzęciem, to wybrałbym surykatke. Dlatego, że tak samo patrzy na świat jak ja. Wychyla głowę do góry, patrzy dookoła co dzieje się wokół. Jestem taką osobą, gdzie wolę rozejrzeć co mnie czeka na drodze, spoglądać na ludzi jak zachowują się czy nie będzie dla mnie zagrożenia.

Aleksandra

Ja bym chciała być Żyrafą ponieważ ma tak długą szyje dzięki której zawsze bym widziała gdzie chowają się moje dzieci przedemną hehe 🙂