Strona główna Aktualności Z miasta Krebsik organizuje akcję charytatywną „Aktywna Pomoc”

Krebsik organizuje akcję charytatywną „Aktywna Pomoc”

5

Marcin Krebs – pabianicki biegacz amator, trener personalny, a także weteran imprez biegowych organizowanych w regionie – zainicjował świąteczną akcję charytatywną.

W tym roku Marcin zaproponował darczyńcom jako cegiełkę Kalendarz Charytatywny na 2024 rok w formacie A3. Kwota zebrana ze sprzedaży zostanie przeznaczona na Placówkę Wsparcia Dziennego „JUNIOR”. Biegacz pragnie spełnić „sportowe marzenia juniora” poprzez sfinansowanie im sprzętu sportowego, tj. zakup bramek przenośnych, piłek, skakanek, materacy, sprzętu do rekreacji oraz zajęć prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.

Kalendarz powstał z udziałem fotograf Małgorzaty Szynki. Na poszczególnych stronach z kalendarza widnieją zdjęcia drużyn i stowarzyszeń, związanych ze sportem i rekreacją, działających na terenie Pabianic (szczegółowy spis na stronie zbiórki).

Ogromnie się cieszę, że tak duże grono osób związanych ze sportem w naszym mieście zechciało wesprzeć ten projekt i zaangażowało się w realizację mojego pomysłu. Chcę poprzez tę akcję pokazać, że w Pabianicach jest wiele sekcji (znacznie więcej niż w kalendarzu), w których możesz trenować Ty lub Twoje dzieci – dodaje Marcin Krebs we wpisie na stronie zrzutki.

Każdy zainteresowany zakupem, proszony jest o podpisanie wpłaty na zrzutce imieniem i nazwiskiem oraz wysłanie smsa pod numer – 792413456, w celu umówienia się na odbiór cegiełki.

Akcje wsparły finansowo firmy Pamso S.A oraz Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej.

Link do zbiórki: Kalendarz charytatywny 2024 „Aktywna pomoc”… | zrzutka.pl

REKLAMA
Poprzedni artykuł„Tata zabił siostrzyczkę”, czyli żarty 6-latki
Następny artykułPosypały się nagrody dla samorządów
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pani Szynka jest bardzo miła 🙂

I robi super fotki 😀

Pamso sponsorem fotografii Pani Szynki?

😀

Tak na to nie spojrzałem, ale faktycznie śmiesznie wyszło.