Strona główna Na sygnale Wypadki Kraksa przy stacji benzynowej. Tu często dochodzi do kolizji

Kraksa przy stacji benzynowej. Tu często dochodzi do kolizji

2
Służby ratunkowe działały w sobotę przy kolizji, do której doszło przy stacji benzynowej w Lutomiersku. 

Ulica 3 Maja w Lutomiersku to bardzo niebezpieczny punkt na mapie lokalnych dróg. Tam krzyżuje się kilka szlaków komunikacyjnych i dodatkowo jest wyjazd ze stacji benzynowej.

I właśnie kierujący Volkswagenem wyjeżdżając ze stacji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Oplem. Na miejsce kraksy wezwano pogotowie ratunkowe policję i straż pożarną.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie jadącej Oplem, a także zabezpieczeniu rozlanych płynów eksploatacyjnych i odłączeniu w rozbitych pojazdach akumulatorów. Poszkodowana została przebadana na miejscu przez ratowników i nie wymagała hospitalizacji.
Droga wojewódzka na czas prowadzonych działań była zablokowana – relacjonują strażacy z OSP Lutomiersk.

W czerwcu ubiegłego roku współpracownicy marszałka województwa zapowiedzieli budowę ronda w tym miejscu. Inwestycja planowana jest na lata 2022-23.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak by czekał dłużej to nie było by problemu.. kwestia tego, że kierowcy nauczyli się jeździć na wymuszenie i na blokowanie 😉

Oto nowy sposób na włącznie się do ruchu – zamyka się oczy i jaaaaade.za tego typu zdarzenia spowodowaną debilizmem a nie przypadkiem losowym kary powinny być astronomiczne. Co z tego , że dostanie 500 złotych i 6 punktów i ma wszystko w D…pie a ty człowieku masz przedstawiona życie. Zanim naprawisz, ogromny klopot.