Strona główna Na sygnale Kryminalne Kradzione „fanty” wstawiali do… lombardu

Kradzione „fanty” wstawiali do… lombardu

2
Pabianiccy policjanci zatrzymali trzech pabianiczan podejrzewanych o włamania do komórek lokatorskich oraz do domku letniskowego znajdującego się na terenie Pabianic. Wszyscy usłyszeli już zarzuty prokuratorskie.

Włamania do piwnic zaczęły się w tym miesiącu. Złodzieje po dostaniu się do komórek kradli wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość, zabierali sprzęt elektroniczny, rower, biżuterię czy zestaw wędkarski. Policjanci za każdym razem przeprowadzali szczegółowe oględziny, aby jak najlepiej potem wykorzystać zabezpieczone ślady w sprawie.

– W toku prowadzonych postępowań policjanci gromadzili dowody i sprawdzali każdy szczegół, który mógł ich skierować na trop włamywaczy zawężając tym samym krąg podejrzewanych osób – mówi podkom. Ilona Sidorko, rzecznik pabianickiej policji. – W efekcie szeroko zakrojonych działań kryminalni ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 19, 28 i 43 lat.

Skradzione rzeczy zostały zabezpieczone w lombardzie, gdzie złodzieje wstawili je do sprzedaży.

Zatrzymani mają już za sobą przeszłość kryminalną. Cała trójka trafiła już do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. Za kradzieże z włamaniem każdemu z nich grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Uciąć rączki złodziejom, już nic więcej nie ukradną.

Co za amatorka!!!! Posiedzą sobie chłopcy teraz za kratkami…