Strona główna Aktualności Z miasta Konkurs ofert na dzierżawę terenu przed szpitalem

Konkurs ofert na dzierżawę terenu przed szpitalem

3
Prezes Zarządu Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. ogłosił konkurs ofert na dzierżawę terenu z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej w zakresie artykułów spożywczo – cukierniczych.

Chodzi o 16 m² działki, gdzie aktualnie funkcjonuje kiosk z artykułami spożywczo-cukierniczymi. Oferty należy składać do 29 listopada do godz. 10.00.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

PCM nie potrafi nawet rozpisać konkursu bez błędów …

„datę proponowanego uruchomienia działalności w przedmiocie dzierżawy, nie później jednak niż w terminie do 7 stycznia 2019”

Sądzę, że nikt nie jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom..

Ja to bym chciala zeby pacjent przede wszystkim w szpitalu mógł otrzymac aktualną informację na temat godzin pracy lekarzy. Na pietrach przy gabinetach są ciągle nieaktualne dane, trzeba za kazdym razem dowiadywac się w rejestracji. Powoduje to niepotrzebe kolejki w rejestracji i nieporozumienia. Nie ma dokładniej informacji w jakich godzinach czynna jest dana poradnia specjalistyczna a w jakich przyjmuje lekarz. Rozumiem, ze Dyrekcja szuka pieniędzy, ale szpital jest dla pacjentow głównie do leczenia a nie robienia zakupów. Na parterze handel kwitnie jak na rynku, przejsc trudno.

Wpierw trzeba wymienić cały personel szpitala