Strona główna Sport Piłka nożna Koniec marzeń o obronie tytułu

Koniec marzeń o obronie tytułu

0
fot. Astoria Szczerców

W niedziele zeszłoroczne triumfatorki wojewódzkiego Pucharu Polski Kobiet – PTC Pabianice zagrały mecz z Astorią Szczerców w ramach I rundy tegorocznej edycji zmagań.

Astoria Szczerców – PTC Pabianice 2:0 (1:0)

Obrończynie tytułu sprzed roku, w tym już po pierwszym spotkaniu pożegnały się z rozgrywkami. Problemy kadrowe, które dotknęły zespół żeńskiej drużyny PTC, to w ostatnim czasie największa bolączka dla drużyny przowadzonej przez trenera Olejniczaka.

– Nasza sytuacja kadrowa nadal nie jest najlepsza. Dodatkowo w ten weekend trzy nasze zawodniczki reprezentowały Grembach Łódź w MP w beach soccerze, przez co nie mogły być z nami w Szczercowie. Przez ostatnie dni robiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby zebrać się na ten mecz. Ściągnęłyśmy dziewczyny, które kiedyś z nami grały – Ewelinę Koziarę, Natalię Madaj i Julię Jakóbczak. Na środku obrony ze stłuczonymi żebrami zagrała Joanna Błaszczyk, a w bramce swój debiut zaliczyła Marta Górecka. Nie uchroniło nas to jednak przed porażką, ale nie załamujemy się, do ligi pozostało jeszcze trochę czasu. Mam nadzieję, że we wrześniu ta drużyna w pełni pokaże na co ją stać – komentarz na fanpagu drużyny

fot. PTC Pabianice

Skład PTC Pabianice w meczu z Astorią Szczerców:
Marta Górecka, Natalia Forc, Joanna Błaszczyk, Aleksandra Próbka, Natalia Małek, Andżelika Błoch, Ewelina Kociołek (70’Katarzyna Zellmer), Anna Owczarz, Ewelina Koziara (60’julia Jakóbczak), Klaudia Rosiak, Karolina Kania (70’Natalia Madaj).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments