Strona główna Sport Piłka nożna Komplet zwycięstw Włókniarza Pabianice. Mamy lidera

Komplet zwycięstw Włókniarza Pabianice. Mamy lidera

0
Włókniarz Pabianice wygrał trzeci mecz w rozpoczętym niedawno sezonie 2020/21 i został samodzielnym liderem łódzkiej okręgówki. Tym razem piłkarze z Grota Roweckiego bez problemu pokonali Rywali zza miedzy – GLKS Dłutów 2:0.

Zieloni od pierwszych minut pokazali dominację i nie utracili jej do ostatniego gwizdka. Wynik w ostatniej minucie pierwszej połowy otworzył Artur Sobytkowski, który uderzeniem głową przelobował bramkarza GLKS.

W drugiej połowie Włókniarz kontrolował mecz, a gwoździem do trumny dłutowian okazał się podyktowany w 86. minucie meczu rzut karny, który pewnie wykorzystał Sebastian Mucha.
Warto dodać, że gdyby nie remis Victorii Rąbień z KAS Konstantynów (2:2), Włókniarz nawet pomimo wygranej nie zająłby pozycji lidera tabeli. Kibice Zielonych mogą zatem mówić o sporym szczęściu. Mniej powodów do radości mają kibice GLKS-u, który jak dotąd zanotował dwie porażki (pierwszy mecz został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego).

W 4. kolejce zaplanowanej na środę 19 sierpnia odbędą się derby Pabianic na stadionie PTC. Mecz rozpocznie się o godz. 17.30.