Strona główna Aktualności Z miasta Kolejny odcinek do przebudowy i następne zmiany w ruchu

Kolejny odcinek do przebudowy i następne zmiany w ruchu

8
Prace związane z modernizacją linii tramwajowej systematycznie wymuszają zmiany w organizacji ruchu. Kolejne już od 9 czerwca. 

Gdzie? Na ul. Warszawskiej, między jej zbiegiem z ul. Sikorskiego i skrzyżowaniem z ul. Rzgowską (Duży Skręt). Będzie tam przebudowywane torowisko. Dla kierowców oznacza to zwężenie jezdni ul. Warszawskiej (w kierunku zachodnim) i ograniczenie prędkości.

– Ruch dwukierunkowy zostanie utrzymany – informuje Małgorzata Wilczek, kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycji w Progreg InfraCity, konsorcjum, które realizuje przedsięwzięcie. – Skrzyżowania z ulicami poprzecznymi również pozostaną otwarte.

W późniejszym terminie nastąpi przesunięcie przystanku autobusowego w kierunku ul. Dobrej.

Nowa organizacja ruchu ma obowiązywać około ośmiu miesięcy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Będzie takie samo zwężenie jak na Zamkowej, gdzie autobusy nie mogą się minąć?

Spokojnie Aśka, złożą lusterka i się miną 😉

No to tir do Jumi w Myśliwską już nie skręci…

Który przystanek zostanie przeniesiony w stronę ulicy Dobrej?

Masakra. Jeszcze większy korek na Partyzanckiej będzie.

te nygusy w takim tempie to będą ten remont robić z 5 lat na zamkowej nic się nie dzieje , wyrwali torowisko i koniec co parę dni przyjedzie jakiś człowiek z koparką pohałasuje z dwie godziny i znika a jak deszcz pada to tradycyjnie nikogo nie ma po co ma sprzęt na deszczu rdzewieć . Jedna wielka żenada

Dlaczego nie oddają żadnych odcinków, które z pozoru są praktycznie skończone, albo do zakończenia brakuje już niewiele. Blokujecie ruch i ograniczacur prędkość do 30km/h, po co? Na całej łaskiej jeden pas jest zablokowony z powodu remontu, a nic od bardzo dawna się tam nie dzieje. Skończyliście pewien etap, to udrazniajcie ruch a nie blokujecie go bezsensownie…

Podjeżdża autobus lini 1 pod sdh, podchodzę do kierowcy i pytam czemu jest 4 min przed czasem, a on do mnie ze jest 15 min po czasie! Jak tak ma wygladac przebudowa i opóźnienia to dziękuje jak kiedyś spóźnię się do pracy, po dziecko czy gdziekolwiek!