Strona główna Aktualności Z miasta Kolejny „kwiatek” pabianickich drogowców

Kolejny „kwiatek” pabianickich drogowców

5

Pracownicy Zarządu Dróg i Zieleni Miejskie ustawili znak informujący o zakończeniu obszaru zabudowanego. Stanął w szczerym polu. 

Znak drogowy D-43 to oznaczenie końca odcinka drogi przebiegającego przez obszar zabudowany. Ustawiony został na końcu ulicy Targowej przy ul. PCK. Pytanie brzmi: po co? Znak ten ma informować kierowców, że kończy się obszar zabudowany i dalej mogą śmiało jechać z prędkością do 90 km/h. Problem w tym, że ul. Targowa na tym odcinku ma nawierzchnię gruntową i prowadzi w szczere pole. Jazda z prędkością 50 km/h grozi uszkodzeniem samochodu.

To kolejny „kwiatek” zafundowany przez pabianickich drogowców.  Dla przykładu, we wrześniu ubiegłego roku informowaliśmy o bezsensownie wymalowanych pasach na ul. Wschodniej (WIĘCEJ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dzikie Pola, Panie… Dzikie Pola…

Uwielbiam takie „kwiatki”. Jeżdżąc po Polsce, Europie, często się z
podobnymi „numerami” spotykam, wiele „śmiesznotek” udało mi się
udokumentować w samych Pabianicach, poniżej kilka fotografii z naszego miasta i bezpośredniej okolicy:
comment image comment image comment image comment image comment image comment image comment image comment image

Faktycznie ” Ładne kwiatki „. Co prawda, niektóre z przypadku, ale sporo z porąbanego rozsądku urzędasów. Podziwiam hobby. Pozdrawiam.

I jest Pan pewien, panie Przemku, że ten znak informuje wyłącznie o zmianie dozwolonej prędkości?? Ze światłami, dźwiękiem nic wspólnego nie ma? W której szkole robił Pan prawo jazdy? (tak ku przestrodze)

Daj cynk. Własnie się wybieram…