Strona główna Aktualności Z miasta Kolejny fake news na stronie Spotted Pabianice. Poleciały obelgi na strażników

Kolejny fake news na stronie Spotted Pabianice. Poleciały obelgi na strażników

4
Tym razem dostało się pabianickim strażnikom miejskim, którzy rzekomo wlepili mandat kobiecie, która rozstawiała miski z wodą dla zwierząt w Parku Słowackiego. Strażnicy tłumaczą, że nigdy do takiej sytuacji nie doszło.

Na stronie Spotted Pabianice opublikowany został post. W złym świetle postawieni zostali strażnicy miejscy. Autorem postu jest kobieta, która skarży się:

– Dzisiaj spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja. Roznosiłam miseczki z wodą (plastikowe) w Parku Słowackiego. Straż Miejska wystawiła mi mandat za zaśmiecanie. Nie przyjęłam – pisze tajemnicza kobieta.

Strażnicy szybko ustosunkowali się do zarzutów, choć post miał już setki reakcji negatywnych i kolejna niesłuszna opinia na temat ich pracy poszła w świat. Niektórzy komentujący zgłaszali już strażników do programu „Sprawa dla reportera” czy „Uwaga”. Posypały się obelgi pod adresem funkcjonariuszy. Tymczasem:
– Proszę Pani, prosimy nie publikować nieprawdziwych informacji. W zdarzeniu jakie jest opisane nie brała udziału Pabianicka Straż Miejska, zostało to dokładnie sprawdzone. Hejtujących mieszkańców prosimy o refleksje nad swoimi komentarzami, ponieważ jak widać na podanym tutaj przykładzie, nie wszystkie informacje są prawdziwe – napisali strażnicy miejscy.

I mają rację. To kolejna niesprawdzona informacja opublikowana na tej stronie. Ostatnio, bo 23 maja na Spotted pojawił się post o gwałcie przy ul. Skłodowskiej. Jak później ustaliliśmy do gwałtu nie doszło. Owszem była jakaś szarpanina, ale poszkodowana kobieta w szpitalu awanturowała się się z personelem.
– Po doprowadzeniu do komendy odmówiła poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Ponadto złożyła pisemne oświadczenie, że nie będzie uczestniczyć w żadnych czynnościach procesowych – wyjaśniała rzecznik prasowy pabianickiej policji.

Nie było też próby porwania w Dłutowie. Tę historię też sprawdziliśmy i opisaliśmy: https://epainfo.pl/policja-wykluczamy-usilowanie-porwania-w-dlutowie/

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ja o Straży Miejskiej nie mogę nic złego powiedzieć, choć zostałem przez nich ukarany, jednak udało się dogadać i wszystko jest ok, co nie znaczy, że nie zapłaciłem mandatu w kasie UM Pabianice. Wszystko odbyło się z kulturą i dobrymi manierami, więc proszę nie oczerniać bezpodstawnie służb mundurowych. Najpierw zweryfikujmy informacje a potem osądzajmy.

Żałosna jest ta nasza straż miejska . Zlikwidujmy tą formację A kasę, którą dostawali wydajmy na tramwaj.!

Na tramwaj do Łasku

żałosny jesteś ty. ale i tacy muszą być żeby śmieszniej było 🙂