Strona główna Aktualności Kolejne znakowanie rowerów. Tym razem na Lewitynie

Kolejne znakowanie rowerów. Tym razem na Lewitynie

1
Straż Miejska w Pabianicach zapowiada kolejny cykl znakowania rowerów. Warto się pospieszyć z zapisem, bo oznakowanych zostanie tylko 13 jednośladów.

Akcja odbędzie się przy okazji pikniku mundurowego, który zaplanowano na 24 lipca na terenie ośrodka Lewityn. Będzie miasteczko ruchu drogowego i pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego i wiele innych atrakcji.

– Straż Miejska wspierając takie inicjatywy w tym dniu rozstawi swój namiot i będzie znakować rowery – mówi Tomasz Makrocki, komendant SM w Pabianicach. – Ilość miejsc ograniczona dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy u naszego dyżurnego, który wpisze nas na konkretną godzinę.

Aby to zrobić należy należy zadzwonić pod numer alarmowy straży miejskiej 986 albo pod numer 42 22 54 660. Znakowanie odbędzie się w godzinach 14:00 – 18:00. Każdy chętny do oznakowania roweru musi mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość oraz ewentualnie dowód nabycia roweru.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

czym jest spowodowane ograniczenie do 13 szt.? na tyle starcza drymel do grawerowania? baza danych w oprogramowaniu do znakowania jest taka mała. czy może tyle miejsca mają w notatniku do zapisania? pewnie tyle trwa rękodzieło mistrza tatuażu!