Strona główna Dzieje się Sport Kolejne zawodniczki Azymutu z rekordami

Kolejne zawodniczki Azymutu z rekordami

0

Podopieczni pabianickiego klubu nadal utrzymują świetną formę. Tym razem świetne wyniki osiągnęły Ewelina Koziara i Kinga Królik.

Ewelina śrubuje ostatnio rekordy klubowe i uczyniła to po raz kolejny. W biegu finałowym na 60 metrów na Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym w Spale Koziara zajęła 7. miejsce uzyskując czas 8,10 sekundy. W kwalifikacjach była jeszcze szybsza i czasem 8,07 pobiła swój rekord klubowy o 0,05 sekundy.

Świetnie spisała się także Kinga Królik, która zanotowała swój pierwszy tegoroczny start w ramach przygotowań do sezonu letniego, gdzie będzie startowała na dystansach 1500 i 2000 metrów przez płotki. W Spale wzięła jednak udział konkurencji w hali i zdobyła srebro na dystansie 800 metrów. Jej rezultat 2:11,81 jest został rekordem województwa w na w kategorii juniorek.