Strona główna Aktualności Z miasta Kolejne prace na ul. Grota Roweckiego

Kolejne prace na ul. Grota Roweckiego

13
Kierowcy mogą spodziewać się kolejnych, choć tym razem niewielkich, utrudnień na ul. Grota Roweckiego w okolicy mostu nad Dobrzynką.

Tym razem trwają prace na północnym pasie jezdni w okolicy przejścia dla pieszych przy bulwarach. Związane są z odwodnieniem drogi w przypadku silnych opadów deszczu. Jak zaznacza starostwo powiatowe, prace nie są związane z zakończonym remontem mostu.

Koszt tej modernizacji to około 30 tysięcy złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pabianice miastem filmów. Ten most i starostwo to nadają się do komedii Bareji

Ten który to projektuje i ten co to zatwierdza powinni być puszczeni tym kanałem,który projektowali oczywiście po uprzednim zwróceniu kosztów inwestycji,która finansowana jest z pieniędzy podatników. Ku…….wa Bareja od naszych władz i prominentów to mógłby się uczyć. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW GROTA ROWECKIEGO.

niee wcale te prace nieee są związane z remontem mostu. wcale nieee. już w poprzednich planach było że po wyremontowaniu tego odcinka potrzebna będzie późniejsza co półroczna regulacja asfaltu na tym odcinku 🙂 oczywiście w oddzielnych kosztach i bez przetargu już a co!

A co z Myśliwską bis? Miała powstać 10 lat temu!

Za 30k to teraz 10m kostki mozna polozyc

Daj mi taką fuchę.

Ciekawe tłumaczenie starostwa. To dlaczego do diaska starostwo nie dopunowało gruntownego sprawdzenia instalacji i terenu wokół mostu skoro już działała tam firma naprawiająca upusty wody opadowej.
Przecież kilka dni po oddaniu budowy do użytkowania przepadła drobny deszcz i już wtedy było widać po kałużach w miejscu naprawy że robotę spier….no . Nazwijmy to po imieniu Panie Starosto.

Jeżeli się sami nie zmobilizujemy i nie wyrzucimy tych BAREJOWICZÓW z urzędu to nie narzekajmy ponieważ to jest tylko nasza wina Mackiewicz Habura I wielu wielu innych zawsze graja na siebie a nie dla nas Dla społeczeństwa Pabianic chodzenie po głównym rynku i rozdawanie długopisów i baloników tym się kupuje mieszkańców

Kogo proponujesz?

Jak w Misiu, praktycznie przy każdej inwestycji widać Bareję. Most, asfalt i odwodnienia, co najmniej dwa razy robione w ciągu kilkunastu lat. Parkowanie koło cmentarza zamiast po skosie to równolegle-dwa razy mniej miejsca. Po inwestycjach na MOSIR-e ,zostawione dziurawe drogi i brak chodników np. do wejścia na Lewityn wszyscy idą i jadą dziurawą drogą. Zaniedbane kluby Włókniarz i PTC-zachwaszczone. Czekamy na Zamkową- już widać absurdy a po oddaniu jeszcze będzie śmieszniej. Brawo dla naszych modernizatorów, działaczy i włodarzy.

Marszałek województwa z ramienia PiS, któremu podlega droga pod cmentarzem, zmniejszył ilość miejsc parkingowych po złości władzom, Pabianic, na które spadła za to krytyka. To samo blokują specjalnie budowę tunelu pod torami na Lutomierskiej, żeby nieświadome społeczeństwo zrzucało winę na władze miasta.

Last edited 20 dni temu by AntyPisti

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Poniżej cytat z epainfo: „Projekt był wielokrotnie konsultowany m.in. z przedstawicielami miasta, które poparło to rozwiązanie.” – To jeszcze jak były skośne miejsca parkingowe.

Pan na zdjęciu bardzo zmęczony siedzeniem na przyczepce Trajeta 🤦🏻‍♂️