Strona główna Dzieje się Kultura Kolejna animacja Olszewskiego. Nie owija w bawełnę

Kolejna animacja Olszewskiego. Nie owija w bawełnę

1

Pabianicki rysownik całkiem niedawno zaprezentował 18-minutowy film animowany przedstawiający historię bitwy pod Połonką. Teraz tworzy nową animację.

Przez ponad 2 miesiące film Arkadiusza Olszewskiego miał ponad 6 tys. wyświetleń na YouTube. Pabianiczanin nie spoczął jednak na laurach i jest już w trakcie pracy nad kolejnym projektem. Właśnie opublikował zwiastun dokumentalnego filmu animowanego pod tytułem „Ludobójstwo”.

– Film opowiada o najtragiczniejszych z wydarzeń jakie dotknęły Narodu Polskiego podczas drugiej wojny światowej – pisze Olszewski. Jednak jak ostrzega autor, obraz zawiera ekstremalnie drastyczne sceny przemocy.

Zwiastun dostępny jest też z angielskimi napisami. Premiera przewidziana jest na grudzień 2015 roku.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

NKWD strzelało w głowy bandyci zbrodniarze. UPA i Banderowcy masakrowali na śmierć i jeszcze po śmierci dla przyjemności bohaterowie przyjaciele polski. Niemcy wyłapywali katowali wozili do Niemieckich obozów zagłady polaków i słowian rozstrzeliwali pod ścianą robili z nas niewolników zniszczyli nasze państwo partner polityczny polski i przyjaciel. Kór…a polska kraj bez honoru zasad. Polska kraj waleczny bohaterski nie ugięty ale cóż kórw..y nim rządzą i tak jest nędza i co dużo mówić hu…j dup..a i kamieni kupa. I mów naiwny polaczku że będziesz za ten kraj ginął jak bohater prawdziwy bohater by bydlakom żyło się lepiej. Jak na tych obchodach… Czytaj więcej »