Strona główna Dzieje się Rozrywka Kogel Mogel reaktywacja (KONKURS)

Kogel Mogel reaktywacja (KONKURS)

1

Po 30 latach przerwy, do kin wchodzi trzecia część serii Kogel Mogel. Czy film okaże się sukcesem jak jego poprzednicy? Do rozdania mamy bilety dla naszych Czytelników.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Obejrzyj zwiastun filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”:

Do rozdania mamy 5 pojedyncze bilety na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Kogel Mogel – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 24 stycznia (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
Jak nazywa się mężczyzna, za którego rodzice chcieli wydać filmową Kasię Solską w pierwszej części filmu „Kogel Mogel”?

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Małgorzata Jeske, Dariusz Grzybowski, Jacek Fuks, Andrzej Szymański oraz Małgorzata Michalak. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

1
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lolek

24 grudnia? dziś wigilia?? 😀