Strona główna Aktualności Polityka KOD w Fabryce Wełny

KOD w Fabryce Wełny

31

KOD Pabianice zaprasza na wykład byłego Prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

Spotkanie odbędzie się 20 marca w w Hotelu Fabryka Wełny & SPA przy ul. Zamkowej 2. Podczas niego wykład na temat wolności i zagrożeń demokracji w Polsce  wygłosi sędzia Jerzy Stępień, były członek Trybunały Konstytucyjnego. W programie jest także wystąpienie mec. Jarosława Szczepaniaka, jednego z koordynatorów Komitetu Obrony Demokracji. Po wykładzie przewidziany jest występ zespołu jazzowego, którego solistą jest saksofonista Michał Kobojek.

kod

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdzie był KOD jak Tusk zabrał 80% mojej kasy z II filaru ????

Tam gdzie był m.in. Kaczyński.

Głos zdrowego rozsądku.

Po psl tworzyli koalicje noe dozatrzymania…kaczynski mogl tylko soboe popatrzec z boku. ……nawet jesli mial cos do powiedzenia to był rozgniatany……czemu o tym noe wiesz?????? Bo media tez sa lewackie……….

Dlatego Kaczyński teraz obniża emerytury byłym sb-kom.

Co to za brednie.
Powtarzasz to za gościem niedzielnym?
Radzę odrobinę jednak fachowej lektury.

To Furman też w ten syf wspiera czyżby suplementy były zagrożone ?

Wiesz, jest coś takiego jak wynajem lokalu. Słyszałeś kiedyś o czymś takim?

ciekawe skąd macie kasę jak wasz wodzu nawet na Alimenty nie ma kasy chyba że zrobiliście zrzutkę to jeszcze na fryzjera mu dajcie POdniecacie się tym KODEM a oni was tylko potrzebują po to żeby w przyszłości wejść do sejmu jako posłowie póżniej o was zapomną a jak będziecie znowu chcieli wyjść na ulice to was rozgonią . Taka jest kolej rzeczy Po przegrało wybory ,SLD przeszło w niebyt ,ten sam los czeka PSL – trzeba się z tym pogodzić a nie szukać naiwnych którzy pomogą wrócić do koryta .Mieliście swój czas to zmarnowaliście A największym draństwem jest to iż… Czytaj więcej »

hmmm, a do czego Ciebie potrzebuje PiS, Kukiz, Korwin czy inni narodowcy??

Z syfem to raczej julek ma problemy w spodniach …

Reklama Nososine została zakazana prze GIF

Gdzie był KOD gdy próbowano sprzedawać Lasy Państwowe?

Wspieram praworządność i jestem za KOD– m, przyjdę,,,

Ta, bo Polska to uj, dupa, i kamieni kupa.

z dupa sie nie zgadzam :)…

I proszę zabrać z sobą kilka złotych ,aby wspomóc pana Mateusza.Chociażby w alimentach.

I to jest rzeczowy argument?
Żałosne.

Kijowski zwierzył mi się , że zacznie płacić alimenty jak zacznie to robić biedaczysko Jacek Kurski

20go robimy spontan zbiorke i pokazmy tym patalachom z kodu gdzie ich miejsce, gwizdki mile slyszane

Miejsce na spotkanie wymarzone.Uczciwi ludzie na pewno to docenią.Kogo stać na wynajęcie takiego lokalu ? A może delikatny wkład właściciela lokalu w świetlaną przyszłość tego ruchu,z którego celu wielu uczciwych ludzi nie zdaje sobie sprawy.

Nie rozumiem tej zjadliwości. Nie chcesz – Nie idź tam! Nie przeszkadzaj innym, którzy chcą posłuchać dobrej muzyki. Małe pieski szczekają najgłośniej

Ja nie mam zamiaru nikomu przeszkadzać w demonstrowaniu swoich poglądów.Cenię sobie ludzi którym na sercu leży dobro kraju.Dzielę się tylko wątpliwościami w tych tematach.Sam wielokrotnie próbowałem i próbuję dogadać się co do użyczenia lokalu,sali itp. do spotkań patriotycznych.I wiem jakie jest nastawienie ich właścicieli lub włodarzy.
Co do końcowego mnie określenia,prosiłbym o bardziej rzeczowy zarzut.

No proszę, jeszcze nie wiadomo, co prof. Stępień powie, jakie będą pytania i jak z tego prelegent wybrnie, a już wszyscy podzieleni, okopani na przeciwstawnych pozycjach i strzelają do siebie amunicją nienawiści. A nie lepiej, zamiast z gwizdkami, przyjść na wykład z argumentami? A po co wypominać komuś alimenty? Od tego są sądy i lepiej w to nie brnąć, bo zaraz jakiś inny „nawiedzony” zacznie przypominać o innych alimentach niezapłaconych przez kogo innego, albo o „słynnej” wannie, ale sza, bo o zmarłych albo dobrze, albo wcale, zwłaszcza o tych, co zginęli w katastrofie smoleńskiej, nawet jeśli nie płacili alimentów i… Czytaj więcej »

Tyle hipokryzji dawno nie doświadczyłem.Ręce opadają.Argumenty powiadasz ?

Tylu argumentów na raz też dawno nie doświadczyłem. Ręce same do klaskania się układają. Odsyłam do biblioteki (to takie miejsce, gdzie wypożycza się książki) i w Słowniku Języka Polskiego znaleźć hasło „hipokryzja”.

Psychicznie chorym już dziękujemy. KOD, KC PO i PO Bis! Banda zdrajców i kupa dziada!

w niedzielę pokazywali w telewizji zbieraninę z kodu padał deszcz a ich wodzu stał z parasolką tęczową to już wiadomo kto miedzy innymi ich wspiera całe lobby homo a gościowi tak wszystko jedno na patriotę nie wygląda

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej :)…

Ulituj się. Naprawdę, chyba to doprowadzi tę firmę do bankructwa. :)))

Człeku, bandą możesz nazywać swoich koleżków od flaszki.
Ludzi nie znasz, a mierzysz ich swoją miarą, miernoto od „pińcet”.
Jeszcze jeden, który nie pojął, że żeby dać „pińcet” trzeba zabrać 700. Ale to dla tego sortu za trudne do ogarnięcia.