Strona główna Na sygnale Wypadki Kobieta wpadła pod pociąg

Kobieta wpadła pod pociąg

16

41-letnia kobieta wpadł pod pociąg relacji Poznań – Łódź na peronie dworca PKP w Pabianicach.

Do wypadku doszło około godz. 16.30. Kobieta przechodziła przez przejście między peronami. Według relacji jednego ze świadków maszynista zdążył jeszcze zatrąbić, ale kobieta nie zdążyła uciec przed pociągiem.

Ranna kobietę spod lokomotywy wyciągnęli strażacy. Gdy na miejsce dotarli policjanci była przytomna, ale ma najprawdopodobniej zmiażdżoną nogę. Około godziny 17.20 karetka na sygnale odjechała z poszkodowaną z miejsca wypadku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Matko ale tragedia 🙁 mam nadzieje ze uda sie noge pani Agnieszki (chyba Agnieszka) przyszyć. Trzymam kciuki

jesli przejechal po niej pociag i ja przyszyja to bede w szoku

do fgfjf: brak slow na takich pomylencow jak ty. stala sie tragedia, a ty sobie zartujesz!! mam nadzieje, ze karma do ciebie wroci za taki chamski komentarz.. wiecej empatii, ludzie (o ile co po niektorych mozna tak nazwac), kazdego z nas mogla taka tragedia spotkac.. Poszkodowanej Pani życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙁

To noga nie odrasta sama ?????

Może nie zauważyła albo nie usłyszała nadjeżdżającego pociągu.

Najlepiej wskakiwac i wyskakiwac z pociagu 21 wiek a perony ze sredniowiecza

To mama mojego kolegi ;/

mojego kolegi z klasy 😭💔

Jak to mozliwe zeby z jednego pociagu ludzie wysiadali i nie mogli bezpiecznie opuscic peronu i za chwile przejezdza kolejny pociag tuz przed nosem !!!wspolczuje kobiecie i zycze zdrowia.

Dlaczego dostarczacie niewłaściwe informacje. Ta kobieta przechodziła w prawidłowym miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maszynista nie miał prawa uruchomić pociągu dopóki pasażerowie wysiadający w Pabianicach nie przejdą przez przejście (tych przejść jest dwa, tam, gdzie ta pani przechodziła oraz w drugą stronę.) ..To wina maszynisty pociągu relacji Sieradz -Łódź Kaliska , który ruszył, mimo że pasażerowie z peronu 3 nie zdołali przejść bezpiecznie na peron 1. .. TA KOBIETA NIE PRZECHODZIŁA PRZEZ TORY, ONA PRZECHODZIŁA we właściwym dla pasażerów przejściu. .. Pociąg do Łodzi nie miał PRAWA RUSZYĆ DOPÓKI PASAŻEROWIE Z 3 PERONU NIE PRZEJDĄ… . RUSZYŁ. .. MASZYNISTA POWINIEN PONIEŚĆ KONSEKWENCJE PROKURATORSKIE, BO… Czytaj więcej »

Proszę wskazać, gdzie jest napisane, że kobieta przechodziła w nieprawidłowym miejscu?

Penelopo, czy masz może więcej informacji na ten temat?

Jako dziennikarz Kuriera Kolejowego pracuje nad kampanią społeczną na temat bezpieczeństwa na kolei, dotyczy to i dworców i przejazdów przez drogi itp. Przypadek, którego dotyczy dyskusja jest świeży, dlatego dobrze go pokazać w taki sposób, żeby ludzie zwracali uwagę na pociągi i siebie na wzajem, jako ludzi mam na mysli również maszynistów. Jeśli uda sie w ten sposób uratować jedno zycie, czy nawet jedna nogę to duży sukces i warto się do tego przyczynić. Proszę o kontakt pocztą elektroniczną: marcin.zielinski /at/kurierkolejowy.eu

2 Epainfo jest inna godzina zdarzenia, czy Wy macie inne wymiary

… jest podana godzina zdarzenia, tamże inna niż na epainfo; byliście tam?

Właściwa informacja :pociąg wjechał na prawidłowo przechodzącą pasażerkę, która miała pecha. ..I nie dworskie sobie proszę z osoby, która wysiada z pociągu, prawidłowo przechodzi i spotyka ją dramat =ostracyzm ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co w ogóle się zdarzyło. …

Przemek Jach, ta kobieta nie wpadła pod pociąg,

Ona się nie rzuciła. ..

Ona nie przebiegała w niewłaściwym miejscu….

Ona zwyczajnie, jak każdy pasażer przechodziła w odpowiednim miejscu z peronu 3 na peron 1…

Maszynista tego pociągu nie upewnił się, że wszyscy pasażerowie wysiadający z pociągu relacji Łódź Kaliska -Sieradz przeszli przez przejście w Pabianicach, które jest dostępne dla wszystkich i ruszył nie upewniwszy się. .. I dlatego poniesie konsekwencje. ..