Strona główna Aktualności Z miasta Klub fitness i siłownia zamykają się po 9 latach

Klub fitness i siłownia zamykają się po 9 latach

14
Przez kilka lat był to największy tego typu klub w mieście. Formownia po 9 latach kończy działalności.

Właściciele hotelu Fabryka Wełny poinformowali właśnie, że z dniem 31 marca 2023 roku Formownia przestanie działać. Klub oficjalnie został otwarty w czerwcu 2014 roku.

– W związku z prężnym rozwojem hotelu Fabryka Wełny Hotel & SPA i koniecznością zaadoptowania budynku, podjęte zostały decyzje by przeorganizować nasz obiekt w jeden z największych hoteli konferencyjnych w Polsce – napisali w komunikacie właściciele.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bylo to ponad ich siły?

Pojawiła się spora konkurencja w naszym mieście w postaci jednej sieciówki otwartej 24h a karnety tam są tanie.

Trochę dziwne. Skoro „Formownia” tak dobrze prosperowała, dlaczego nie przeniesie się do innego obiektu?
A zarazem – ponoć w kraju kryzys, a tutaj branża konferencyjna rozwinięta w pełni?
Dopełnia to określenia, że obecne czasy dzielą nas na klasę niższą i wyższą wyższą. 🙂 Średniej już nie ma.

A ta fotografia z drabinami taka sterylna jakby ustawiona. 😀

Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju! Piękne te mury po „Pawelanie”! Dzięki, że to zostało zachowane! <3

Konkurencja się cieszy. Ile lokalnych gwiazdek płci męskiej i żeńskiej zgaśnie, które chodziły tam tylko po to aby słyszeć achy i ochy.

Odnośnie przeorganizowania Fabryki Wełny, o ile dobrze pamiętam całe jedno piętro budynku zajmują biura Aflofarmu. Ciekawe czy gdzieś je przeniosą

Obsługa formowni i kierownictwo dostali to na co zasłużyli od dawna. Traktowali klienta jak podmiot, któremu trzeba pokazać gdzie jego miejsce. Bardzo niemiła i nieprofesjonalna obsługa( szczególnie pani z tatuażami na szyj ). Z drugiej strony dużo niedociągnięć. Zaczynajac od szafek niedziałających kończąc na braku przez 8 lat !!!! Światła w saunie. Tzn świetlówki były – tylko nie działały. No i bardzo ale to bardzo nieczysto. Pamietam ze po powrocie na siłke po przerwie pandemicznej jak się otwierało i zamykało szafki to w wierzchu szafek zlatywały tumany kurzu – dramat. Jedynie to szkoda niektórych trenerów bo to były osoby które… Czytaj więcej »

Ja ten klub bardzo lubię, ale to prawda, że ta dziewczyna z recepcji z motylami na szyi jest opryskliwa i arogancka. Każdy może mieć zły dzień, ale ona ma notorycznie skwaszoną minę… Pozostałym osobom nie mam nic do zarzucenia.

Dokładnie. Kiedyś na początku … mieli fajne dziewczyny uśmiechnięte energiczne, umiejące zagadać do klienta, wrecz to one robiły atmosferę tego miejsca. Obecnie na pierwszy plan przebyła się niemiła i nie do końca wiedząca po co tam jest pani z motylkami i wielki chłopak z broda który widząc tego samego lienta po raz setny pyta się o nazwisko, oprócz tego brzdąc również niemiłym formalista. Zero życia w tym zespole z pojedynczymi wyjątkami. Jednym z niewielu ostatnich i kompetentnych tam ludzi był Patryk …. Miał być managerem ale nie coś nie pyklo. Wiec maja za swoje równia pochyla w dół jeśli chodzi… Czytaj więcej »

Którzy trenerzy?

Jestem czynnym klubowiczem Formowni… Więc może się wypowiem… Co do trenerów każdy trening przeprowadzany jest z należytą dokładnością, z uwzględnieniem nie tylko fachowej wiedzy trenera, ale również indywidualnych potrzeb podopiecznego. Współpraca poprzedzona jest wnikliwym wywiadem zdrowotnym.Ćwiczenia, zarówno ich rodzaj czy stopień trudności, dostosowywane są nie tylko do naszych potrzeb, ale również możliwości. Postępy są nieustannie monitorowane. Nikt Cię nie ocenia. Panuje tam przyjemna, niemal przyjacielska atmosfera.Trenerzy, chociaż „do rany przyłóż” motywują i udzielają cennych wskazówek, tak byś mógł się rozwijać również poza klubem.

A wiadomo coś co że squashem ?

Zamknięty

Nie dość że nie znasz faktów – to jeszcze szerzysz herezję. Głupoty piszesz i tyle – Squash i kręgielnia zostaje. Siłownia będzie w skromniejszej formie i TYLKO dla gości hotelowych.

Dobra treserka na wagę złota…