Strona główna Na sygnale Wypadki Kierowca z Volkswagena Polo nie przeżył wypadku

Kierowca z Volkswagena Polo nie przeżył wypadku

9
To kolejny śmiertelny wypadek na drogach powiatu pabianickiego w grudniu. Kierowca Volkswagena Polo zginął na miejscu po zderzeniu z Citroenem Berlingo na ul. Kolejowej w Konstantynowie Łódzkim. 

Do wypadku doszło przed godz. 11.00. Według wstępnych ustaleń kierujący VW Polo  jechał w stronę Łodzi i zderzył się czołowo z Citroenem Berlingo. Tragedia rozegrała się na wysokości stacji z gazem LPG. Kierujący Citroenem nie pamięta, jak doszło do zderzenia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni łodzianin kierujący citroenem berlingo, jadąc w kierunku centrum Konstantynowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem volkswagen polo. Na skutek wypadku, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł 36-letni łodzianin, kierujący volkswagenem. Kierujący citroenem był trzeźwy

Strażacy z Konstantynowa wydobyli mężczyznę z zakleszczonego pojazdu, ale nie miał parametrów życiowych. Odstąpiono od resuscytacji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tam się jeszcze nikt nie spóźnił! – gdzie Wam się tak śpieszy?

Smutne. Przykre.

Oto jak zmieniła się motoryzacja. Citroen nie młody już przecież, ale już 20 lat konstrukcja świeższa od starego Polo i efekt tragiczny.
🙁

Szkoda kolejnego życia.

[*]. Módlmy sie aby ludzie po tych tragediach które dotknęły nas w ostatnim czasie aby powoli przestawali jeździć samochodami (ja to nazywam maszynami śmierci na kółkach). Czy prezydent coś z tym zrobi?

Naucz się poprawnie pisać i kup taczke wtedy będziesz jeździła powoli

Tak pan Duda będzie zachęcał do nart biegowych

Modlić się to w kościele lub przed świętym obrazkiem a nie na internecie.

JEZU Wiesławo módlmy się za Ciebie

Wiesławo przedawkowałaś posty w necie. modlę się za zmniejszeniem transferu dla ciebie.

ja myślę, że obecny „rząd” akurat robi dosłowne rozbijanie samochodów 🙂