Strona główna Aktualności Z miasta Kierowca miał sporo szczęścia. Jego auto oberwało kołem od ciężarówki

Kierowca miał sporo szczęścia. Jego auto oberwało kołem od ciężarówki

20
Urwane od tira koło uderzyło w bok Volkswagena Passata. Kierowca nie odniósł obrażeń w tym zdarzeniu. 

Do tej groźnej sytuacji doszło 18 maja 2023 roku o godzinie 6:10 na ulicy Rypułtowickiej. Od tira jadącego w kierunku Łodzi oderwało się koło z prawej tylnej, bliźniaczej osi pojazdu i uderzyło w bok Volkswagena. 54-letni kierujący zdążył opuścić zaparkowanego auta, które zatrzymał przed bramą wjazdową do swojej posesji. Koło uderzyło w prawy tylny bok pojazdu oraz w bramę. Ostatecznie nikt nie odniósł obrażeń.

Kierujący ciężarówką to 59-letni łodzianin. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Policja apeluje, aby zwracać uwagę na właściwe dokręcenie śrub w kołach, to może zapobiec podobnym sytuacjom.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

kierowcy należy sie sowity mandat! koło nawet na 3 śrubach poluzowanych nie odpadnie samo. były testy w tv. a ciężarówka ma tych śrub więcej. Ewidentne olanie przez kierowcy stanu technicznego pojazdu!

Dokladnie zniewazenie stanu technicznego ale przez pracodawce/wlasciciela

Przez osobę kierującą! To ona wsiada i prowadzi. Jakby mi pracodawca do strupa kazał wsiąść i jechać to bym odmówił. Ja nawet jak własnym autem mam jechać w trasę, gdzie jestem pewny dobrego stanu technicznego. To każdorazowo sprawdzam ogumienie, kloce, płyny itd.

Tak bo kierowca dostaje klucz i narzędzia by sprawdzić każdy szczegół w pojeździe a nawet remont silnika przed trasą zrobi, nie wiesz o czym piszesz

Powstrzymujesz sie od dalszej jazdy pojazdem zagrażającym bezpieczeństwu, podobnie jak swoim. Chyba że prywatnie jeździsz gruzem na srebrną taśmę i tytyrytki.

Znieważenie, naruszenie nietykalności, zniesławienie i szalbierstwo, powiedziałbym.

„Obaj mężczyźni byli trzeźwi”jaki to ma związek z zaistniałą sytuacją?A może byli niewyspani,dlatego koło się oderwało?Następnym razem taką ewentualność niech pan wezmie pod uwagę.

Bezdotykowy wlew paliwa!

Passat jest twardy, nawet rosyjski pocisk wytrzyma

Znaczy się że gdyby był nietrzeźwy i był w aucie na chwilę… powiedzmy po klucze od komórki, to co? urwane koło byłoby jego winą?

Jakbyś przeczytał artykuł, to byś wiedział, że jechał, a nie był w aucie na chwilę. A tak, tylko się zbłaźniłeś, jak zwykle zresztą.

napisane że zaparkowane przed jego posesją.pojazd opuścił chwilę przed zdarzeniem. a to że przed chwilą jechał trzeba udowodnić.

Ale co mu udowadniać, jeśli jest napisane, że był trzeźwy?

Znaczy się, że gdyby go nietrzeźwy to popełniłby przestępstwo. Urwane koło nie miałoby zanaczenia

mariolka… i wszystko jasne

Krzysiu… Czterowyrazowe zdanie i dwa błędy.

Uśmiechnięte gęby,spr…..ile to błędów?

Krzysiu, błąd popełnili twoi rodzice. Teraz czytelnicy Epainfo ponoszą tego konsekwencje, czytając twoje wysrywy 😁😁😁

na szczescie maja mozliwosc czytania twoich elaboratow dla rownowagi

Krzysiu! Moje krotkie komentarze z definicji nie wpisują się w elaborat.
P.S. Zdanie zaczyna się dużą literą. Ty, jako fan skrajnych ruchów narodowych szczególnie powinieneś dbać o to, co polskie. Czy osoba, która popiera strzelanie racami w godzący w polską rodzinę, gejowski balkon nie powinna być wzorem Polaka? Czy powinna znać swój język, czy uważa, że język polski jest nieważny?

Last edited 11 dni temu by Uśmiechnięty