Strona główna Na sygnale Kryminalne Kierowca Audi miał w bagażniku 1000 paczek nielegalnych papierosów

Kierowca Audi miał w bagażniku 1000 paczek nielegalnych papierosów

1

Funkcjonariusze celno-skarbowi znaleźli kontrabandę w samochodzie i na posesji w powiecie pabianickim. W aucie znaleźli 20 000 sztuk papierosów, kolejne 9000 znajdowało się na terenie posesji.

W trakcie działań w powiecie pabianickim funkcjonariusze zatrzymali do kontroli elektryczne Audi. Za kierownicą siedział 31-latek, który był wcześniej notowany za obrót nielegalnymi wyrobami akcyzowymi.

W samochodzie funkcjonariusze znaleźli 1000 paczek papierosów bez akcyzy i gotówkę. Zauważyli też ślady wskazujące na używanie przez mężczyznę środków odurzających. Dodatkowo kierowca dziwnie się zachowywał.

– Mężczyzna został zatrzymany i poddany badaniom lekarskim na obecność w organizmie narkotyków i alkoholu. Dalsze postępowanie związane z podejrzeniem prowadzenia pojazdu po zażyciu środków odurzających prowadzą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach – informuje rzecznik prasowy KAS.

Wartość 29 000 sztuk nielegalnych papierosów oszacowano na 21 373,00 zł.

Kierowca auta i właścicielka posesji odpowiedzą za popełnienie przestępstwa i wykroczenia skarbowego. Grozi im wysoka grzywna.

REKLAMA
Poprzedni artykułZnany psychiatra nie żyje. Miał stanąć przed sądem
Następny artykułDni otwarte w Johamed – bezpłatne badania dla mieszkańców Pabianic
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Oczywiście owego pana zatrzymano zupełnie przypadkowo – co jasno wynika z artykułu…………