Strona główna Na sygnale Wypadki Kierowca Audi doprowadził do „czołówki” i uciekł

Kierowca Audi doprowadził do „czołówki” i uciekł

4
fot. OSP Konstantynów Łódzki.
39-letni łodzianin został przewieziony do szpitala w Pabianicach na skutek wypadku, jaki wydarzył się wczoraj, 1 kwietnia, w Konstantynowie Łódzkim.

Tuż po godz. 23.30 przy ul. Łódzkiej, na wysokości numeru 142, zderzyły się Audi i Honda. Ze wstępnych ustaleń obecnych na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że mężczyzna siedzący za kierownicą pierwszego z aut na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do czołowego zderzenia z Hondą.

Gdy na miejsce przyjechała ochotnicza straż pożarna (dwa zastępy z Konstantynowa Łódzkiego), kierowca Hondy był w pojeździe, przytomny. Druhowie założyli 39-latkowi kołnierz ortopedyczny i udzielili mu wsparcia psychicznego. Zajęli się również usuwaniem skutków kraksy (odłączyli akumulator, usunęli z jezdni płyny eksploatacyjne).

Mężczyzna był trzeźwy. Co z drugim kierowcą?

– Zbiegł z miejsca wypadku. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości i miejsca zamieszkania kierującego Audi – informuje st. sierż. Agnieszka Jachimek z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Straty materialne w obydwu pojazdach zostały oszacowane na 10 tys. zł.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

„Gdy weźmiesz auto od ojca”

Chłop może w szoku jest 😀

Pewnie ku…od urodzenia….
.

Ze w PRL