Strona główna Styl życia Kamasutra na pikantne Walentynki

Kamasutra na pikantne Walentynki

0
Poradniki czy gadżety związane z Kamasutrą mogą być udanym prezentem walentynkowym.  

– W tym roku tematem wiodącym jest Kamasutra – zapewnia właściciel pabianickiego Sex Shopu Catalina przy ul. Zielonej 12.

Kamasutra to księga o współżyciu seksualnym dostarczająca wielu cennych informacji dotyczących nie tylko pozycji seksualnych, ale również zachowań towarzyskich, relacji między partnerami, przygotowania miejsca zbliżenia seksualnego, a wreszcie dbałości o własne ciało i wielu innych kwestii.

W sklepie przy ul. Zielonej możemy kupić książki w twardych oprawach, bogato ilustrowane zarówno zdjęciami jak i indyjskimi rycinami. Duża książka w formacie A4 kosztuje 59,50 zł, a za mniejsze wydanie zapłacimy 29,90 zł.

Producenci miłosnych gadżetów podążają za trendami, dlatego ukochanej osobie możemy sprezentować gry związane z Kamasutrą np. „Memory” za 22 zł czy zestaw akcesoriów za 36,50, w którego skład wchodzi: pejcz, kajdanki, opaska na oczy, komplet kart z pozycjami, piórko do pieszczot, płatki róż oraz podgrzewacze.
W ofercie sklepu jest wiele innych gier erotycznych, które umilą czas w sypialni jak np. popularna gra „69” z dostępnymi wersjami „soft” i „hard” w cenie 22 zł.

Świetnym pomysłem na prezent może być bielizna erotyczna. Zmysłowa, koronkowa, najlepiej czerwona. W pabianickim sex shopie czeka naprawdę ogromny wybór bielizny dla Pań, ale też dla Panów.

– Mamy markową bieliznę, w specjalnych, walentynkowych cenach. Za komplet polskiej firmy Obssesive, wykonany z włoskiej tkaniny zapłacimy jedynie 78 złotych – zachęca właściciel Sex Shopu.
Męskie stringi Navy kosztują 31,50, a „kompletny” strój policjanta kosztuje 134 złote.

Policjant za 134 zł
Komplet Obsessive za 78 zł
Koronkowe stringi 25,50 zł
Strój kelnera za 69 zł

 

REKLAMA
Poprzedni artykułUmowa na przebudowę centrum w maju. Jeśli nie będzie opóźnień
Następny artykuł43 przestaje kursować. Przez fatalny stan torowiska