Strona główna Aktualności Z miasta Już roznoszą rozliczenia za ciepło

Już roznoszą rozliczenia za ciepło

0

Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa po raz kolejny organizuje „Gorrrący tydzień”, czyli kilkudniowe konsultacje dla mieszkańców dotyczące rozliczeń opłat za ogrzewanie.

Do skrzynek pocztowych trafiają pierwsze rozliczenia za ciepło.  Dlatego PSM organizuje „Gorrrący tydzień”. To 7 dni konsultacji, podczas których każdy z mieszkańców będzie mógł uzyskać komplet informacji o rozliczaniu kosztów ogrzewania. W dniach 2-8 listopada w siedzibie Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Zamkowej 42-44, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 10-14 czekać będą konsultanci, którzy wyjaśnią, jakie czynniki mają wpływ na wysokość rachunku za ogrzewanie.

– Oprócz ogólnie dostępnego punktu informacyjnego, zorganizowane zostaną także indywidualne konsultacje. Każdy chętny będzie mógł telefonicznie umówić się na wybraną przez siebie godzinę. Umawiane wcześniej spotkania mają przede wszystkim służyć osobom, które nie mogą lub nie chcą czekać w kolejce do konsultanta – tłumaczy Sławomir Urbańczyk z PSM.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 42 227 10 33. Indywidualne spotkania można umawiać pod numerem telefonu: 42 215 55 72.

W ubiegłym roku podczas „Gorrrącego Tygodnia” PSM obsłużyła 1056 lokatorów. Biuro Obsługi Mieszkańców przyjęło łącznie 643 osoby. Pozostałe 413 osób zostało obsłużonych w swoich administracjach. Konsultanci przeprowadzili łącznie 341 rozmów telefonicznych w celu udzielenia informacji dotyczących rozliczenia centralnego ogrzewania. Z indywidualnych konsultacji po uprzednim zapisaniu się na konkretny termin skorzystało łącznie 85 osób. W wyniku spotkań, mieszkańcy złożyli 38 wniosków o zamontowanie podzielników.

REKLAMA
Poprzedni artykułPabianiczanie zdominowali Mazovia Junior Cup
Następny artykułPotrącenie przy Biedronce
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments