Strona główna Dzieje się Rozrywka John Wick powraca (KONKURS)

John Wick powraca (KONKURS)

8

Po dwóch latach przerwy do kin wchodzi trzecia część przygód Johnego Wicka. Do rozdania mamy bilety do kina dla naszych Czytelników.

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

Obejrzyj zwiastun filmu „John Wick 3”:

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny film w nadchodzący weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem (na tej stronie) swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe
Mając możliwość walki z członkami najgroźniejszego gangu świata, to który z nich byś wybrał(a) i dlaczego?

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku (16 maja) do 21.00.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Przemek Jajeśniak, Bartłomiej Łuczyński, Bartłomiej Fuk, Kasia Staryk oraz Przemek Krawczyński. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

8
Dodaj komentarz

1600
8 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przemek

Przemek Jajeśniak

Zdecydowanie chciałbym walczyć z wielkim i niebezpiecznym Gangiem Świeżaków. To nieduże, słodkie maskotki, które nie mają zdolności motorycznych, więc nie oddadzą, nie postrzelą ani nie dźgną nożem. Z dużą przyjemnością rozprawiłbym się z wszystkimi członkami gangu, w tym z ich guru Czosnkiem Czesiem. Likwidacja gangu pomogłaby uzdrowić nasz kraj i zakończyć zbiorową histerię na ich punkcie. Pozdrawiam

Bartłomiej Łuczyński

Jeśli mialbym taką możliwość, walczyłbym z gangiem The Crips, gangiem, z którego ręki zginął jeden z najlepszych raperów na świecie – 2Pac.

Marcin Binder

Ja chciałbym się z gangiem Pedofili Kościelnych. Związywałbym ich rozbierał i smarował bym przyrodzenie masłem orzechowym a następnie wypuszczał bym stado szczurów.

Giordano Bruno

Ja nie musiałem wybierać. To mnie na przeciwnika wybrali sobie najgroźniejsi gangsterzy, którzy chcieliby ludziom odebrać marzenia. I teraz już nie mam wyboru.

Bartłomiej

Bartłomiej Fuk
Zdecydowanie Gang Olsena. Ich profesjonalizm i perfekcjonizm był tak wielki, że prawdopodobnie sami by się złapali i osadzili w więzieniu 😉.

Katarzyna

Wybrałabym gang siejący postrach w granicach naszego kraju, gang o przewrotnej nazwie Gang Albania i jego przedstawiciela o groźnej ksywie Rozbójnik Alibaba, szerzej znanego jako Popek. Ten zawodnik wagi ciężkiej o czarnych oczach i bruzdach na twarzy sieje zbyt wielkie spustoszenie w mózgach i sercach naszej wspaniałej młodzieży! Należy wymierzyć mu sprawiedliwośc i połozyć temu kres!

Kasia Staryk

Czas na porę roku Wiosnę :D

Wybieram gang pory roku wiosny, to najgroźniejszy gang bo uzależnia jak nic innego. Słońce, ptaki, zieleń, spacery letnie kino! Dość tego zimna czas żeby wreszcie zrobiło się ciepło wiosennie!
Przemek Krawczyński

Łukasz Kuliberda

Ja codziennie walczę z gangiem czterech jeźdźców apokalipsy w domu. Żona to wojna bo jak nie sprzatne ciuchów to zaraz mam sajgon. Najstarszy syn to chaos. Robi taki chaos w pokoju że nawet boję się to sprzątnac. Młodszy syn to głód. Zawsze jest głodny. I najmłodsza córka. Chodząca zaraza 😅