Strona główna Aktualności Z miasta „Jesteście prawdziwymi gliniarzami”

„Jesteście prawdziwymi gliniarzami”

0

Szef pabianickich policjantów wyróżnił dziś ośmioro swoich ludzi. 

Komendant insp. Cezary Petrus nie krył zadowolenia z pracy swoich podwładnych i wychwalał ich pod niebiosa.

Cezary Misiak

A jest się czym chwalić. Starszy aspirant Cezary Misiak oraz sierżant Patrycja Kielan zajęli wysokie miejsca w konkursie wojewódzkim na najlepszego dzielnicowego. Misiak był drugi, a jego młodsza koleżanka czwarta. W konkursie startowało blisko 500 policjantów.

Patrycja Kielan

 

Nasi funkcjonariusze musieli pokazać jak strzelać z broni palnej, wykazać się wiedzą prawną oraz jak najlepiej odnaleźć się w scence sytuacyjnej wyjętej z prawdziwej pracy dzielnicowego.

Pochwały trafiły również do funkcjonariuszy z Konstantynowa Łódzkiego, którzy wykazali się refleksem i błyskawicznie schwytali złodzieja wózka sklepowego z zakupami.

– Może wydawać się, ze to błaha sprawa, ale nie zdajemy sobie sprawy ile wart jest taki wózek dla schorowanej emerytki – podkreślił komendant.

Wyróżnieni policjanci to starsza posterunkowa Agnieszka Orchowska oraz starszy sierżant Łukasz Stępień.

Agnieszka Orchowska oraz Łukasz Stępień.

Listy gratulacyjne trafiły też do dwóch funkcjonariuszy sekcji kryminalnej, którzy doprowadzili do zatrzymania dilera narkotykowego poszukiwanego listem gończym (WIĘCEJ) oraz do kom. Joanny Szczęsnej i i sierż. sztab. Aleksandry Białkowskiej za działania profilaktyczne wśród mieszkańców miasta.

Aleksandra Białkowska

– Jesteście prawdziwymi gliniarzami – podsumował insp. Dariusz Walichnowski, zastępca komendanta wojewódzkiego. – Wasze zachowanie przekłada się na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Komendant Petrus zapowiedział też, że Cezary Misiak od 1 sierpnia będzie pełnił służbę w Konstantynowie Łódzkim. Rozczarowania nie krył obecny na spotkaniu prezydent Pabianic.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments