Strona główna Dzieje się Jest data premiery pabianickiego odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej”

Jest data premiery pabianickiego odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej”

2
Już 28 marca rusza czwarty sezon popularnego programu o remontach w domach lokalnych bohaterów. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpi pabianicki raper, twórca inicjatywy charytatywnej o nazwie Rap Lokal, czyli Krzysztof „ESTE” Łyszkowski.  

Dorota Szelągowska działała w Pabianicach pod koniec listopada minionego roku. Remontowała mieszkanie rapera przy ul. Skłodowskiej. Prowadząca program nagrała też z muzykiem teledysk, którego premierę ESTE zapowiedział na 24 marca. Odcinek programu w TVN będzie można obejrzeć w poniedziałek 28 marca o godz. 21.30. Materiał dostępny będzie również na player.pl.

Formuła „Totalnych remontów Szelągowskiej” jest prosta. Bohaterowie programu to osoby, które poświęcają się pomocy innym. W tę formułę doskonale wpisał się ESTE, będący inicjatorem i od kilku lat organizatorem imprezy charytatywnej Rap Lokal, gdzie zebrane podczas koncertów pieniądze trafiają do osób potrzebujących. W Pabianicach od początku wspierany jest były zawodnik klubu Pabiks – Łukasz Miller, który po wypadku został sparaliżowany i porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Niedługo zorganizowana zostanie 10. edycja tej imprezy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Biegamy w pierwszy weekend kwietnia. Wpadnij info tego nie wie.

Rap lokal, rap lokal 🎶🎵🎶🎵🎶🎶🎵💪💪💪💪