Strona główna Aktualności Jedni ślubowali, inni odbierali gratulacje

Jedni ślubowali, inni odbierali gratulacje

0
Nowi posterunkowi z nadkom. Mariuszem Siejką, zastępcą komendanta KPP.
Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach przyjęła w swoje szeregi dwóch nowych funkcjonariuszy. Właśnie złożyli ślubowanie. Zanim zaczną pełnić służbę, muszą jeszcze ukończyć szkolenie.

Uroczystość odbyła się na terenie Oddziału Prewencji w Łodzi. Rotę ślubowania wypowiedziało oprócz nich jeszcze 44 policjantów (36 mężczyzn i 8 kobiet), którzy trafią do różnych komend w województwie łódzkim.

Nasi mają 21 i 31 lat, mieszkają w powiecie pabianickim i obydwaj są posterunkowymi. Teraz czeka ich sześciomiesięczny kurs podstawowy, a po zakończeniu nauki – powrót do jednostki i trzyletni okres adaptacji zawodowej.

***

Podczas tej samej uroczystości nadinsp. Andrzej Łapiński, komendant wojewódzki policji, wyróżnił policjantów, którzy wzorowo pełnią służbę, listami gratulacyjnymi. Wśród uhonorowanych w ten sposób znaleźli się również funkcjonariusze z KPP w Pabianicach – st. sierż. Natalia Bielawska i asp. szt. Michał Traczyk z wydziału ruchu drogowego oraz st. sierż. Sylwester Kaźmierczak z ogniwa patrolowo – interwencyjnego.

REKLAMA
Poprzedni artykułJechał pijany. Za nim policjanci po służbie…
Następny artykułCitroen skręcał, motocykl jechał prosto…
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments