Strona główna Aktualności Z miasta Jeden fotel wicedyrektora. Ilu kandydatów?

Jeden fotel wicedyrektora. Ilu kandydatów?

1
ZGM zamiast jednego wicedyrektora będzie miał teraz dwóch.

Są chętni do objęcia stanowiska zastępcy dyrektora ds. technicznych i eksploatacji w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej. Do drugiego konkursu zgłosiło się pięć osób, wyraźnie więcej niż za pierwszym razem.

Kandydaci mogli składać dokumenty przez dwa tygodnie (od 25 stycznia do 8 lutego). Poprzednio – sześć dni, co więcej, w okresie świąteczno – noworocznym. Efekt powtórzenia procedury konkursowej, po tym, jak pierwsza została unieważniona, jest widoczny – wtedy o powierzenie funkcji wicedyrektora ZGM ubiegała się tylko jedna osoba. Był to znajomy dyrektora Szymona Kozery (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Szefostwo ZGM zajmie się teraz analizą dokumentów pod względem formalnym. Kolejny etap naboru to test sprawdzający znajomość przez kandydatów podstawowych aktów prawnych dotyczących funkcjonowania jednostki. Ci, którzy przejdą go pomyślnie będą zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Dyrektor Szymon Kozera nie określił jeszcze ich terminu ani składu komisji konkursowej.

Pierwsza umowa o pracę z nowym zastępcą dyrektora ds. technicznych i eksploatacji ma być podpisana na sześć miesięcy, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Jeden fotel wicedyrektora. Ilu kandydatów?"

1600
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

A czy można by ustalić, czy ten kandydat z pierwszego, unieważnionego, konkursu też złożył ponownie swoją ofertę?