Strona główna Aktualności Z miasta Jakich imprez brakuje w Pabianicach? Można podpowiedzieć

Jakich imprez brakuje w Pabianicach? Można podpowiedzieć

19
„W Pabianicach dużo się dzieje, ale może dziać się jeszcze więcej” – twierdzą miejscy urzędnicy i pytają pabianiczan o… imprezy. Dokładniej: jakich by oczekiwali. Można podpowiedzieć.

To trzecie przeprowadzane przez magistrat konsultacje, których adresatami są mieszkańcy (za pierwszym razem „wyzwanie” brzmiało: „Jak wyobrażasz sobie odnowiony park Wolności?”, następne dotyczyło lokalizacji rond). Teraz urząd chce poznać opinie na temat wydarzeń i dowiedzieć się, co należałoby pod tym względem zmienić. Może organizować więcej kulturalnych, np. koncertów i kilkudniowych festiwali? Czy raczej sportowych, w których mogliby uczestniczyć dorośli i dzieci?

– Pytanie jest konkretne: „Jakiego rodzaju imprez oczekujesz w Pabianicach i jakich brakuje?”. Propozycje ułatwią nam dostosowanie się do oczekiwań mieszkańców. Byłoby również dobrze, aby w tych podpowiedziach znalazły się uzasadnienia – tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik prasowy.

Urząd czeka na nie do końca września. Można zamieszczać je na stronie internetowej magistratu (TUTAJ).

REKLAMA

19
Dodaj komentarz

1600
9 Wątki komentarzy
10 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
17 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
speedegonzales

wyścigów samochodowych, driftu, rajdów samochodowych po ścieżkach leśnych, pokazów stuntu i strzelania z łuku podczas jazdy

Szept Odbytu

To dodam propozycje: Destruction Derby, masa krytyczna, Love Parade, Tommorowlad, Przystanek Woodstock, Pride of Poland, wybór największej cebuli (warzywo mam na myśli oczywiście) w gminie Pabianice, biegu do tyłu, corocznego rozdania nagród za najwyższy wynik na alkomacie z rozdaniem diamentowych, złotych i srebrnych alkomatów. A tak poważnie, to może normalnego Sylwestra w końcu?

Zły

Normalny tzn. jaki?

princeofwales

To strzelanie, to do pustego łba, pędzącego speedegonzales-a…

Jojo

i ośrodka zdrowia psychicznego dla Ciebie

Olololo

Muzyki odmiennej od disco polo i artystów znanych tylko z występowania w durnych programach telewizyjnych. Ale tak się pewnie nie stanie, bo my mamy tylko finansować wszystko i wszystkich.

gruby

Żeby jak na WOŚP-ie pod sceną stało 20 osób?

ALina

A co, tacy widzowie to gorsi obywatele? Płacimy podatki, więc nam się też należy coś , coo trafia w nasze gusta.

zainteresowany

Brakuje nam pochodów LGBT

Może zakończenie wakacji(choć Mnie to w dużej mierze nie dotyczy 😉 )I Nowator?I dla młodszych i tych starszych oraz tych jeszcze ciut starszych.Na pewno byłoby mega ludzi.Nie tylko z Pabianic. 👌☺ Ooo I Dj Cola.Pozdrawiam.🙆

Miśkowa

Neutralna chodzi ci o tego dj co wszystkie dyskoteki pokolei położył w Pabianicach?

Co masz na myśli ?

miśka

Chyba ten co rozkręca wszystkie imprezy, bo to jest najlepszy dj w Pabianicach, później rokładają je następcy, którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu imprez.

Tom

Festiwalu death metalowego!

myndrek

Sylwestra na starym rynku

obywatel

Po pierwsze : nie ma ku temu stosownych obiektów.
Co prawda odnawiają amfiteatr na Strzelnicy i od ” bidy ” są wszelkie możliwe muzyczne hucpy na Włókniarzu, ale przez te wszystkie lata od 1945 r., żadna władza w Pabianicach nie wzniosła się na wyżyny potrzeb Kultury w każdym rozumieniu tego słowa. Jasne, można na łące, można do Łodzi lub Londynu, czy NY na gwiazdy światowego formatu, ale u nas to tylko – poza Dniami – nic ciekawego ( oprócz Polka ), to dwa. I gdzie, to trzy.

StopIdiotom

Impreza pod tytułem…Każdy właściciel psa sprząta g.wna po swoim psie

Tom

I po cudzych też, jak zauważy 🙂

Jerzy

Otóż to. Dość muzyki disco polo i pseudo wykonawców typu Margaret, Szpak i inni.Może coś z bluesa może hip-hop jakiś fajny polski rock mamy tyle fajnych zespołów na polskim rynku.U nas od paru lat na imprezach w kółko to samo.