Strona główna Aktualności Z miasta Jakich imprez brakuje w Pabianicach? Można podpowiedzieć

Jakich imprez brakuje w Pabianicach? Można podpowiedzieć

19
„W Pabianicach dużo się dzieje, ale może dziać się jeszcze więcej” – twierdzą miejscy urzędnicy i pytają pabianiczan o… imprezy. Dokładniej: jakich by oczekiwali. Można podpowiedzieć.

To trzecie przeprowadzane przez magistrat konsultacje, których adresatami są mieszkańcy (za pierwszym razem „wyzwanie” brzmiało: „Jak wyobrażasz sobie odnowiony park Wolności?”, następne dotyczyło lokalizacji rond). Teraz urząd chce poznać opinie na temat wydarzeń i dowiedzieć się, co należałoby pod tym względem zmienić. Może organizować więcej kulturalnych, np. koncertów i kilkudniowych festiwali? Czy raczej sportowych, w których mogliby uczestniczyć dorośli i dzieci?

– Pytanie jest konkretne: „Jakiego rodzaju imprez oczekujesz w Pabianicach i jakich brakuje?”. Propozycje ułatwią nam dostosowanie się do oczekiwań mieszkańców. Byłoby również dobrze, aby w tych podpowiedziach znalazły się uzasadnienia – tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik prasowy.

Urząd czeka na nie do końca września. Można zamieszczać je na stronie internetowej magistratu (TUTAJ).

REKLAMA
Poprzedni artykułCoraz więcej niepotrzebnych rzeczy. Są ich setki ton
Następny artykułKolejne zaginięcie. Policjanci proszą o pomoc (AKTUALIZACJA)
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

wyścigów samochodowych, driftu, rajdów samochodowych po ścieżkach leśnych, pokazów stuntu i strzelania z łuku podczas jazdy

To dodam propozycje: Destruction Derby, masa krytyczna, Love Parade, Tommorowlad, Przystanek Woodstock, Pride of Poland, wybór największej cebuli (warzywo mam na myśli oczywiście) w gminie Pabianice, biegu do tyłu, corocznego rozdania nagród za najwyższy wynik na alkomacie z rozdaniem diamentowych, złotych i srebrnych alkomatów. A tak poważnie, to może normalnego Sylwestra w końcu?

Normalny tzn. jaki?

To strzelanie, to do pustego łba, pędzącego speedegonzales-a…

i ośrodka zdrowia psychicznego dla Ciebie

Muzyki odmiennej od disco polo i artystów znanych tylko z występowania w durnych programach telewizyjnych. Ale tak się pewnie nie stanie, bo my mamy tylko finansować wszystko i wszystkich.

Żeby jak na WOŚP-ie pod sceną stało 20 osób?

A co, tacy widzowie to gorsi obywatele? Płacimy podatki, więc nam się też należy coś , coo trafia w nasze gusta.

Brakuje nam pochodów LGBT

Może zakończenie wakacji(choć Mnie to w dużej mierze nie dotyczy 😉 )I Nowator?I dla młodszych i tych starszych oraz tych jeszcze ciut starszych.Na pewno byłoby mega ludzi.Nie tylko z Pabianic. 👌☺ Ooo I Dj Cola.Pozdrawiam.🙆

Neutralna chodzi ci o tego dj co wszystkie dyskoteki pokolei położył w Pabianicach?

Co masz na myśli ?

Chyba ten co rozkręca wszystkie imprezy, bo to jest najlepszy dj w Pabianicach, później rokładają je następcy, którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu imprez.

Festiwalu death metalowego!

Sylwestra na starym rynku

Po pierwsze : nie ma ku temu stosownych obiektów.
Co prawda odnawiają amfiteatr na Strzelnicy i od ” bidy ” są wszelkie możliwe muzyczne hucpy na Włókniarzu, ale przez te wszystkie lata od 1945 r., żadna władza w Pabianicach nie wzniosła się na wyżyny potrzeb Kultury w każdym rozumieniu tego słowa. Jasne, można na łące, można do Łodzi lub Londynu, czy NY na gwiazdy światowego formatu, ale u nas to tylko – poza Dniami – nic ciekawego ( oprócz Polka ), to dwa. I gdzie, to trzy.

Impreza pod tytułem…Każdy właściciel psa sprząta g.wna po swoim psie

I po cudzych też, jak zauważy 🙂

Otóż to. Dość muzyki disco polo i pseudo wykonawców typu Margaret, Szpak i inni.Może coś z bluesa może hip-hop jakiś fajny polski rock mamy tyle fajnych zespołów na polskim rynku.U nas od paru lat na imprezach w kółko to samo.