Strona główna Dzieje się Jaki wzorzec myślenia ma Twoje dziecko?

Jaki wzorzec myślenia ma Twoje dziecko?

0
Hero.

Bezpłatne warsztaty dla rodziców dzieci w każdym wieku mają pomóc w poznaniu sposobu myślenia i nauki naszych dzieci. 

Psychologowie wyróżnili sześć sposobów funkcjonowania umysłu (tzw. Wzorców Myślenia). Teoria wzorców daje odpowiedź, dlaczego jedne dzieci czytają bardzo sprawnie a inne mają z tym problemy, dlaczego jedne zapamiętują wszystko z lekcji a inne, nie mają pojęcia o tym, co było powiedziane w szkole.

Warsztaty organizowane w Pabianicach, będą służyć odkryciu wzorca myślenia naszych dzieci. Uczestnicy spotkania, razem ze specjalistą z dziedziny psychologii będą mieli okazję przeanalizować poszczególne wzorce oraz omówić potencjały osób posługujących się konkretnymi wzorcami.

– Dziecko, które otrzymuje umiejętne wsparcie od otoczenia, ma szansę pełniej korzystać z szerokiego wachlarza swoich olbrzymich możliwości. Dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej ciekawej, psychologicznej przygodzie – zapraszają organizatorzy. – Warsztaty prowadzone będą z dużą dawką humoru. Inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań i wprowadzania drobnych zmian, które czasem mogą przynieść zaskakujące rezultaty.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (8 czerwca) w godzinach od 17.30 do 19.30 w Fabryce Wełny.

Ważne! Liczba miejsc w zajęciach jest ograniczona, dlatego warto już dziś zgłosić swoje uczestnictwo. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na TEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments