Strona główna Aktualności Z miasta Jak oni to robią? ANJ to najskuteczniejsza szkoła jazdy w Pabianicach

Jak oni to robią? ANJ to najskuteczniejsza szkoła jazdy w Pabianicach

4
Starostwo powiatowe opublikowało dane dotyczące zdawalności w ośrodkach szkolenia kierowców w 2019 roku. Kolejny raz na pierwszym miejscu w kategorii B jest Akademia Nauki Jazdy z ul. Warszawskiej. 

Łukasz Grabarz, właściciel auto szkoły, nie pamięta już nawet od kiedy jego ośrodek przoduje w statystykach. Na pewno do 2016 roku ANJ jest na pierwszym miejscu. Podobnie było w minionym roku.
Statystyki pokazują, że kursanci z ANJ mieli 82% zdawalności z egzaminu teoretycznego oraz 65,28% z praktyki. Oznacza to, że na 100 kursantów aż 82 zdało egzamin teoretyczny, a 65 praktyczny za pierwszym razem.

Podobny wynik skuteczności dla egzaminów teoretycznych (82%) uzyskała szkoła OSK L1 z ulicy Gdańskiej (praktyka 26,96%). Natomiast drugą najskuteczniejszą szkołą dla egzaminu praktycznego jest OSK Sport z ul. Kunickiego z wynikiem 44,19% (teoria – 54,55%).

Tutaj można sprawdzić pełne statystyki.

(W opisie nie uwzględniliśmy jednej ze szkół, która zaczęła działalność pod koniec roku).

 
REKLAMA

4
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K

Panie Przemku, link prowadzi do dokumentu na pulpicie! 🙂

XxX

Mnie zastanawia ilu kursantów wyszło z każdej ze szkół przez statystyczny okres czasu. Bo jak OSK wyśle 5 kursantów w miesiącu i zda 3 to procent jest wysoki. Word też robi statystyki i wie ile osób ma zdać w ciągu jednego dnia i tego się pilnują aby nie przekroczyć progu.

Krzysiek

No proszę, a kiedyś za tych „złych czasów „w Loku ,na całą grupę nie zdawała, jedna ,góra dwie osoby za pierwszym razem , ale to przecież było źle