Strona główna Dzieje się Rozrywka Iniemamocni znów na ekranie (KONKURS)

Iniemamocni znów na ekranie (KONKURS)

0

Po czternastu latach oczekiwania doczekaliśmy się drugiej części animacji o przygodach rodziny Iniemamocnych. Rozdajemy bilety do kina na dowolny film.

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Obejrzyj zwiastun filmu „Iniemamocni 2”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Iniemamocni 2 – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 12 lipca (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe
Kto użycza głosu głównemu bohaterowi – Panu Iniemamocnemu (Bob) – w polskiej wersji dubbingowej?

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Przemek Jajeśniak, Dominik Szymański, Kasia Staryk, Andrzej Borzyński oraz Robert Siurek. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o