Strona główna Styl życia Od kuchni Impreza w plenerze: Tawerna Pawlikowice zaprasza

Impreza w plenerze: Tawerna Pawlikowice zaprasza

0
Szukasz spokojnego i urokliwego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej? Do Pawlikowic zapraszają właściciele tamtejszej Tawerny.
Tawerna Pawlikowice to inspirowana wiejskim folklorem restauracja, znajdująca się w Pawlikowicach nad uroczym stawem, w otoczeniu lasu.
Od tego sezonu przyjęcia organizowane są również w drewnianej altanie, która stanęła nieopodal stawu. Może w niej biesiadować nawet 40 osób.

Miejsce to cieszy się szczególnie dużym powodzeniem z okazji takich jak komunie, chrzty, przyjęcia weselne, jubileusze czy imprezy integracyjne. Szczególnie uroczy klimat tworzy tu oświetlony wieczorem i w nocy staw oraz taras.

Kucharze w Tawernie stawiają na sprawdzone, polskie smaki. W menu królują schabowe, sznycle, bryzole i devolay. Warto wiedzieć, że Tawerna słynie także z ryb nie tylko smażonych, ale przede wszystkim grillowanych. Jednak, gdy goście chcą skosztować zagranicznej kuchni, nie ma problemu.

– Nasza oferta jest dostosowywana do potrzeb i możliwości naszych gości. Jesteśmy wstanie zorganizować przyjęcie już za kilkadziesiąt złotych od osoby, włącznie z napojami oraz z ciastami w cenie. Jeśli klient ma życzenie zlecić nam zamówienie tortu, również możemy się tym zająć. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, a wspólnymi siłami z pewnością stworzymy niezapomniane przyjęcie. Szczególnie zapraszam do kontaktu rodziców, których pociechy w przyszłym roku idą do Pierwszej Komunii Świętej. Nasza restauracja dysponuje jeszcze wolnymi terminami na maj 2020, choć mamy już zapisy na 2021 i 2022 rok – mówi właścicielka Tawerny.

Tawerna Pawlikowice
Pawlikowice II 88 C

kontakt:
tel. 509 700 377
email: izajozwiak1@gmail.com

REKLAMA
Poprzedni artykułDni Pabianic 2019 (HARMONOGRAM)
Następny artykułPrzemysław Kita zmienia barwy