Strona główna Aktualności Ilu mieszkańców jest zaszczepionych? W gminach widać różnice

Ilu mieszkańców jest zaszczepionych? W gminach widać różnice

157
Koronawirus nie odpuszcza. W Pabianickim Centrum Medycznym spośród 60 zwykłych łóżek dla pacjentów zmagających się z covidem zajętych jest 58, natomiast w oddziale intensywnej terapii – wszystkie. 

Niestety, rośnie liczba zgonów. Od 1 listopada nasz szpital odnotował ich 63. Najmłodszym pacjentem był 45-letni mężczyzna, najstarszą osobą – kobieta w wieku 103 lat.

– Wśród tych wszystkich chorych, których nie udało się uratować tylko jeden był zaszczepiony. Pozostali, czyli 62 osoby – nie – zauważa Adam Marczak, dyrektor ds. techniczno – administracyjnych w PCM.

Jak obecnie wygląda poziom zaszczepienia w gminach wchodzących w skład naszego powiatu? Spośród wszystkich siedmiu prym wiedzie Konstantynów Łódzki, na końcu listy znajduje się gmina Pabianice.

Dokładne liczby, w oparciu o dane, jakie podaje rząd, przedstawiają się następująco:

Liczba w pełni zaszczepionych osób i procent wszystkich mieszkańców:

Konstantynów Łódzki: 10.745 (58,6%)
Ksawerów: 4.440 (57.9%)
Pabianice (miasto): 36.911 (57,7%)
Lutomiersk: 4.717 (53,9%)
Dobroń: 3.877 (49,6%)
Dłutów: 2.322 (49,4%)
Pabianice (gmina): 3.813 (49,0%)

Liczba osób zaszczepionych min. 1 dawką:

Konstantynów Łódzki: 11.178
Ksawerów: 4.640
Pabianice (miasto): 38.218
Lutomiersk: 4.914
Dobroń: 4.020
Dłutów: 2.411
Pabianice (gmina): 3.945

REKLAMA
157 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

najmłodszym pacjentem był 45 latek, ale i tak najlepiej zaszczepić wszystkie dzieci 🙂

Czytanie ze zrozumieniem: najmłodszym, którego nie udało się uratować.

Najmłodszym pacjentem którego nie udało się uratować był 45 latek, ale i tak najlepiej zaszczepić wszystkie dzieci 🙂

W weekend rozmawiałem z człowiekiem, kto sprawuje nadzór nad kilkuset łóżkami covidowymi. Tylko 1% zajmują zaszczepieni. Nie chcesz się szczepić, to nie szczep. To twój wybór i problem. Ale nie rób tego dziecku.

Jaki % łóżek zajmują dzieci ?
Jesli zaszczepie dziecko, to czyj to będzie wybór i problem ?

Wybór twój, problem niczyj. Jak nie zaszczepisz, to też twój wybór, ale problem dziecka, społeczeństwa, a koszt leczenia – nas wszystkich.

Jak zaszczepie to czyj bedzie problem ?
Kto poniesie koszty ?

Jemu nie chodziło chyba o dzieci tylko o osoby zaszczepionej. Co nie jest prawda .

Jaka ogólna ilość łóżek w szpitalach
w 35 mln Polsce ?

Nie wiem, ale z pewnością można to bezproblemowo sprawdzić.

Ile łóżek kowidowych zajmuja dzieci ?
Jaki procent łóżek kowidowych zajmuja dzieci ?

Zastanów się sto razy zanim zaszczepisz dzieci. Niektórzy czytelnicy Epainfo twierdzą, że nie znają wielu polskich wyrazów, oraz, że robią błędy ortograficzne, gdyż jest to jeden z niepożądanych odczynów poszczepiennych wynikających z obowiązkowych szczepień w dzieciństwie. 😁😁😁

Ktos cie zapraszał do trójkąta ?

Nie interesują mnie twoje upodobania seksualne.

Skąd u ciebie podswiadoma potrzeba upodobania trojkata ?

Last edited 11 miesięcy temu by Jan

„Podświadoma potrzeba upodobania” ? Nic nie rozumiem 😁

A kiedy coś rozumiałeś?

daj namiary na tego wyimaginowanego człowieka

1% to chyba cie oszukał za dużo tvpis . Niech powie ci ten magik ile zmarłych śmiercią naturalną lub na inną chorobę dopisali do statystyk . A jak masz wiedzę na temat szczepionki to podziel się z polskimi laboratorium bo do tej pory nikt im tego nie dał do sprawdzenia. I jakie są skutki uboczne tego czegoś. I jak możesz to powiedz nam jakie oświadczenie podpisałeś przy szczepieniu . Cała ta segregacja wyjdzie ci bokiem ale obudzisz się już jako niewolnik .

Najlepiej zaszczepić wszystkich od 45 roku życia.

Czyli 63 osoby wykonczył system a wlasciwie brak pomocy medycznej bo sobie lezą za zaslonką i powoli czekają..

A zamiast powoli czekać, można by ich wykończyć szybciej, nie podłączając do respiratorów. Niech się duszą i robią miejsce następnym. Faktycznie nieudolny ten system

Czy Żora Korolev był szczepiony ?

A kto to jest ? 😁😁😁

Był

Nie był

Podasz jakiś dowód na to że nie był?

Podasz, że był ?

Ja pytam
Ja nie wiem
Ja nie twierdze
Skad wiesz i z jakiego źródła? Wiesz że nie byl zaszczepiony ?

Może niech Gość poda dowód, że był. Wyjdzie na to samo

Gosc może być prowokacją antyszepionkowców

Dlatego pytam tych, co również upierają się przy swoim
Podajcie info ze nie mial nic wspólnego z walką z kowid-em nie miał szczepień nie miał testów .

A ja mogę być prowokacją proszczepionkowców.

Sedno pytania.
Masz dowód, że Żora był szczepiony?
albo że był nie zaszczepiony?

To po co robisz słowo przeciw słowo ?
Jak nie masz dowodu
Po co bawisz sie w 5G warior ?

Jest pan lekarzem ?

Nie, a Pan ?

Szkoda że Pan Marczak nie wspomniał że przy przyjęciu do szpitala testuje się tylko tych nie zaszczepionych. Reszta jest wielka niewiadomą

Szkoda, że wspomniałeś, że kłamiesz.

No nie wiem czy klamie.
W tym sezonie przeziebieniowym kilkoro moich znajomych, ktorzy sa zaszczepieni pochorowalo sie (niektorzy od 3-4 tygodni sa na zwolnieniach), a i owszem i nic w tym dziwnego. Odstepstwem od „nowej normy” jest natomiast odmowienie im skierowania na test argumentujac to tym, ze sa zaszczepieni. Tak wiec statystyki wygladaja na mocno zaklamane.
Ja wiem, nikogo moje spostrzezenia nie obchodza.
Niemniej ja im nie wierze jak psom

Oczywiście, że kłamie. Według tego, co pisze Gość, osoby niezaszczepione zgłaszające się do szpitala, po wykryciu COVID lądują i umierają na oddziale covidowym. Osoby zaszczepione zgłaszające się do szpitala nie są testowane i umierają na COVID na zwykłych oddziałach, przy okazji zarażając personel, chorych leżących razem z nimi i odwiedzających. Cały proceder w którym bierze udział PCM, służyć ma udowodnieniu, że zaszczepieni nie umierają. Jest to wierutne kłamstwo

Czy jest pan lekarzem ?

Nie. A Pan ? 😁

Ma pan jakis minimum certyfikat, kurs
paredyczny? pielarski?

Kurs czy certyfikat pielarski ? To coś dla ogrodników ? Nie mam. Tego para-cośtam też nie mam 😁😁😁

Czy pracuje pan w PCM ?

Nie. A Pan ? 😁

Szczepienia i tv wyjaralo wam mózgi. Taka prawda . Wasz covid nie jest groźniejszy niż grypa i inne bo gdyby tak było to personel szpitala padł by juz przy pierwszej fali i wielu innych . Radze poszukać wypowiedzi ministra zdrowia jak są robione statystyki covidowe .

I tu mamy wreszcie poważny wywód naukowy a nie jakieś gnioty. Nie jest groźniejszy niż grypa, bo personel nie padł. Ebola i Odra też nie jest groźniejsza, bo wszyscy żyjemy. A HIV to już wcale. Nie znam nikogo, kto umarł na AIDS. Ta choroba raczej nie istnieje 😁😁😁

Moim zdaniem kłamiesz i nakręcasz całą tą sytuacje .
W jakim celu dopowiadasz o Eboli, Odrze, Hiv i Aids??? jesli Stop o tym nie wspomina?
Zamiast kłamać wrzuciłbys jakąś tabelke z wykresami na temat zachorowań wśród personelu PCM

A no w takim celu, żeby uzmysłowić jakie bzdury pisze Stop. Na Ebolę też nikt z personelu ostatnio nie umarł, a tym bardziej nikt z personelu PCM. A Ebola ma współczynnik zakaźności dużo większy niż Sars. Biorąc to pod uwagę, skoro personel nie padł na Ebolę, to Sars jest nawet mniej groźny niż grypa. Ale tylko w retoryce Stopa.

Nie w retoryce Stopa
Tylko w TWOJEJ retoryce 5G warrior !!!
Stop nic nie pisal o Eboli

Nudzą mnie te marne dyskusje.

gf-csYC-hRnd-zdDY_ziewanie-jest-zdrowe-przyczyny-ziewania-1920x1080-nocrop.jpg

To po co zabierasz głos ?

Jaki kierunek studiów ukończyłeś ?
Jakie masz wykształcenie ?

Zdawałem na certyfikat pielarski i kurs paredyczny, ale mnie nie przyjęli 😁😁😁. Banda big pharmy. 😁😁😁. Znów zaczynasz pisać po kilka odpowiedzi na jeden komentarz. Trzeba by zbadać to zjawisko 🧐

Czyli masz co najwyżej średnie wykształcenie
Napisales chociaz mature ?

Wyobraź sobie, że trzy błędy na polskim skutkowały otrzymaniem oceny niedostatecznej. Czyli za to pytanie, które tu spłodziłeś, już byś nie zdał, a biorąc pod uwagę wszystkie twoje posty pod tym jedynie artykułem, to mniej więcej w połowie pierwszej klasy, musiałbyś się przepisać do zawodówki. 😁😁😁 O profilu, np.: „Aparatowy przetwórstwa mięsa” To odpowiedni zawód dla takiego wirtuoza języka polskiego, jak ty. I przy okazji fachowca od szczepionek. Świnki w Pamso zapewne są szczepione. Miałbyś komu przekazywać swoje mądrości 😁😁😁

Pytanie jest proste jak drut Jakie masz wykształcenie kierunkowe ? Skończyłeś chociaż szkołę srednią ? O jakim kierunku ? Ps1 jaką ocenę otrzymywałeś na polskim za pisanie wypracowań nie na temat ? Ps2 jak to było? „aparatowy przetwórstwa mięsa” czyli kto !!!!!???? 😀 😀 😀 😀 Twoi rodzice tam pracują? i masz jakieś kompleksy? Wyparcia z podświadomości? Nosisz w sobie jakiś wstyd i urazy z dzieciństwa ? Ps3 to ty jestes znawcą i ekspertem od zastrzykoszczepionek, to ty jestes 100% przekonany i to ty polecasz, a najchętniej to ty byś przymusił innych do zastrzyków. Ja mam tylko pytania i mam… Czytaj więcej »

Last edited 11 miesięcy temu by Wacław

Żądałeś pod tym postem 10 pytań dotyczących mojej osoby, miedzy innymi wykształcenia, miejsca pracy, ocen w szkole średniej, zawodu. To wszystko jest nie na temat. Znów się kompromitujesz i znów cieszy mnie, że ludzie przeczytają i ocenią, z kim mają do czynienia. Co do Izraela, to szczepi już czwartą dawką więc po raz kolejny można powiedzieć, że to mądrzy ludzie i wiedzą co robić, żeby się uchronić. Oczywiste jest, że wykresy w zakresie czwartego szczepienia będą pochodziły z Izraela, a nie z Uzbekistanu. Nudzisz mnie dyskusjami nie na temat. Dowiedz się chociaż, kto to jest aparatowy przetwórstwa mięsa, nauczysz się… Czytaj więcej »

Last edited 11 miesięcy temu by 5G warrior

Kilka osobnych pytań pod jednym postem nie dobra sprawa 😀 bo nie ogarniasz 😀 😀 😀 Pytania posegregowane w jednym poście nie dobra sprawa 😀 bo też nie ogarniasz 😀 😀 😀 Pytanie bylo o wyksztalcenie, a wijesz sie z odpowiedzia jak żmija nie pierwszy raz 😉 Aparatowy przetwórstwa mięsa !? Ty mi powiedz co to znaczy? przecież to ty zrobiłeś wrzutke tego okreslenia, to twoje klimaty 😀 😀 😀 nie potrafisz wytłumaczyć prostym jezykiem swojego zawodu ? 😀 😀 😀 Wiem, wiem trudne sprawy wiec cie nudze 😀 😀 😀 Kabaret lepszy niż jesica 😀 😀 😀 Jak takich… Czytaj więcej »

Czy za pisanie wypracowań (być może nawet matury:-D:-D:-D) nie na temat, nie na zadane pytanie
A) dostawałeś jakieś sugestie podpowiedzi od nauczycieli?
B) dostawałeś ale i tak pisałeś po swojemu nie na temat 😀 😀 😀
C) mieli cie dosyć i przepychali cie z klasy do klasy żeby sie ciebie pozbyc ze szkoły

Wreszcie coś merytorycznie. Tylko, że:
1 Połowa populacji jest już zaszczepiona trzecią dawką i rozpoczęto szczepienie czwartą- co daje im duże bezpieczeństwo podczas próby „otwarcia”.
2 „Wariant szwedzki” nie sprawdził się w Szwecji w związku z czym Szwecja się ze swojego wariantu bardzo szybko, już dawno wycofała.
Nie wspomnę, że przytaczasz teraz lekarza, którego wykresy wykresy udostępniłem i którego wiedzę i badania torpedowałeś wyłącznie z powodu pochodzenia.

Last edited 10 miesięcy temu by 5G warrior

Tylko ze
1)nie wiemy czym zostali zastrzyknieci czy ty wiesz ?
2) czy przytoczyłeś dla rownowagi odmienne wypowiedzi lekarzy z izraela?ale też rabinów i ich zalecenia ? wykresy wzrostu zapalenia miesnia sercowego ?i koincydencja z rozpoczeciem wyszczepiania populacji ludzkiej ?
„Próba otwarcia” nie moge ….

Ty żyjesz tylko tymi zastrzykami i ożywiasz sie gdy pojawia sie tylko ten temat .
Gdyby nie c19 nie miałbyś celu życia
Smutne…. ale to twoje życie

1 Co to znaczy „czym” ?
2 Proszę o dane dotyczące wzrostu występowania zapalenia mięśnia sercowego, które można powiązać ze szczepieniami, bo ja takich nie widziałem.
Co do rabinów to niestety nie wiem o co chodzi.

Last edited 10 miesięcy temu by 5G warrior

To się zainteresuj

O masz. 😁😁😁 Umiesz zadawać pytania, po uzyskaniu odpowiedzi zadajesz kolejne, nie odnosząc się do treści obalających twoje tezy, a teraz nie potrafisz na jedno proste pytanie odpowiedzieć ? Zainteresuj się ? Co to za odpowiedź ? Podaj jakieś dane. Jakieś badania. Jakieś statystyki. Napisałeś: „wykresy wzrostu zapalenia miesnia sercowego ?i koincydencja z rozpoczeciem wyszczepiania populacji ludzkiej ?” To ja poproszę, bo ja takich nie znam.

Last edited 10 miesięcy temu by 5G Warrior

Ja już wykres raz udostępniłem.
Jak mogę ci bardziej pomóc?
Mogę cię tylko naprowadzić jeśli takie wykresy nie są ważne żeby je publikować.

Przestań płakać że dajesz jakieś odpowiedzi 😀 😀 😀 bo to nudny serial

Czyli wyszło jak zwykłe. Żadnych dowodów. Tylko pitolenie.

No dajesz 5G

IMG_20211228_035931_449.jpg

Jak można przeczytać na stronie Vaers: Do przyjęcia zgłoszenia przez VAERS nie jest wymagany żaden dowód, że zdarzenie zostało spowodowane przez szczepionkę. VAERS przyjmuje wszystkie zgłoszenia, nie oceniając, czy zdarzenie zostało spowodowane przez szczepionkę. Na 24 grudnia było już zgłoszone ponad 22 tysiące. Fakt, że w ciągu 48 dni zanotowano dwukrotny wzrost powinno dać do myślenia, że ta analiza nie ma sensu. W zgłoszeniu nie musi być dowodu ani na to, że ktoś jest zaszczepiony, ani na to, że rzeczywiście chorował na daną chorobę. Jedna z amerykańskich lekarek, chcąc pokazać, do czego prowadzi błędna interpretacja bazy VAERS zgłosiła, że po… Czytaj więcej »

Last edited 10 miesięcy temu by 5GWarrior

A ty jako aparatowy przetwórstwa miesa jakie masz wykształcenie lub uprawnienia do wypowiadania sie na tematy naukowe ?
Na tematy medyczne ?
Profesoże ziembo ?
Jesteś minimum dziennikarzem ?
Masz chciaż jakąś styczność z dziennikarstwem ?

Może napisz coś o wykresie, który udostępniłeś, pochodzącym z fałszywej strony internetowej, podszywającej się pod amerykańską agencję rządową ? Ani słowa ? Ojej. Znów dałeś się oszukać jakiemuś Królowi Szurów.

Mało tego, strona openvaers . com którą tu pokazujesz jest zwyczajną PODRÓBKĄ oficjalnej amerykańskiej strony https://vaers.hhs.gov/ Zarejestrowana została rok temu w Kanadzie przez prywatnego użytkownika, najpewniej w celu prowadzenia dezinformacji szurów.
MASAKRA.
ILE JESZCZE TYCH KŁAMSTW I KRĘTACTW ? KOMU NA TYM ZALEŻY, ŻEBY ROBIĆ LUDZIOM WODĘ Z MÓZGU ???

Last edited 10 miesięcy temu by 5GWarrior

I dalej nie odpowiedziałeś na podstawowe pytanie
Skąd te NOPy ?
Skąd wzrost zapalenia mięśnia sercowego ?
Powtarzasz jak mantre że to wszystko dezinformacja szurów i na pewno szczepionki nie mają z tym nic wspólnego 😀 😀 😀 nuda

Cały czas sciemniasz 🙂 🙂 🙂 to jest dobre dla aparatowego przetwórstwa mięsa

Ps. Ostatnio na polskim you tubie facet kupił ok 30 roznych testów i przeprowadził testy na wideo wynik ? Te testy są dobre dla szurów szczepionkowych, bo wyniki wychodzą w cały swiat i nie miały powtarzalnosci wyników

Jakie NOPy ? Jakie wzrosty ? Te które tu podałeś ze strony podszywającej się pod VAERS ? Mam się odnieść do danych z prywatnej strony na której właściciel wpisuje co chce ? Przecież jej właściel może dzisiaj dopisać kolejne 30 tysięcy do wykresu. Podaj prawdziwe dane ze strony rządowej VAERS, a nie ze strony, która ją udaje. Ineczej nie mamy o czym rozmawiać.
Tak myślałem że się wyprzesz, choćbym ci wprost udowodnił, że ktoś cię oszukał. Za każdym razem jest to samo.

Last edited 10 miesięcy temu by 5G warrior

A) Możesz sie poprodukowac dla swoich zleceniodawców 😀 😀 😀 ide ci na reke doceń to 😉
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.23.21268276v1

B) potwierdzasz ze w polsce nie ma NOPów po szczepiennych ?

Z tego wynika, że powikłań w postaci zapalenia mięśnia sercowego jest mniej, niż mówi ulotka dołączona do szczepionki. Możliwe, że to się zgadza. NIGDY nie powiedziałem, że po szczepionkach nie ma NOPów. Na ulotce do każdego leku jest podane, jakie odczyny mogą wystąpić. Zapalenie mięśnia sercowego może wystąpić po antybiotykach, lekach przeciwzapalnych, lekach stosowanych w leczeniu chorób psychiatrycznych i napadów padaczkowych. Żadna nowość, nic nadzwyczajnego. Nie odniosłeś się w żadnej sposób do swojego wykresu z oszukanej strony udającej agencję rządową Stanów Zjednoczonych. Nagle przedstawiasz badania szkockich naukowców, które mówią co innego, niż podałeś na poprzednim wykresie. Jak zwykle kiedy udowadniam… Czytaj więcej »

Last edited 10 miesięcy temu by 5G warrior

Tak tak 😀 😀 😀
To kiedy udowodniłes swoje wykształcenie?
Blisko od dwóch miesięcy udowadniasz jedynie że nie masz kwalifikacji rownych lub wiekszych od ziemby
Dezinformatorze 😀 😀 😀

Zapomniałem ze nie znasz angielskiego
I nie rozumiesz co czytasz wiec to by sie zgadzalo 😀 😀 😀

😁😁😁😁😁 👍👍👍👍👍 PAJACOWANIE. Tyle ci zostało, bo na merytorykę nie ma co liczyć. Na tym zakończymy, bo szkoda prądu.

Pisze jak byk!!
tylko że byk nie umie czytac …

Cyt …”Związek między zakażeniem COVID-19 a zapaleniem mięśnia sercowego zaobserwowano w każdym wieku dla obu płci, ale był znacznie wyższy u osób w wieku powyżej 40 lat. Odkrycia te mają ważne implikacje dla zdrowia publicznego i polityki szczepień.”

Za każdym razem jest to samo 😀 😀 😀
Jak jest niewygodny to post,
to sie plujesz i robisz błędy ortograficzne
Maturzysta za kury i za jajka 😀 😀 😀

Znów masz problem, bo nie potrafisz merytorycznie odnieść do tego co napisałem ?
Wymień błędy ortograficzne, które zrobiłem 😁😁😁😁. A zapomniałem. Jak już kiedyś napisałeś, po tym jak rodzice poddali cię obowiązkowym szczepieniom, zostałeś dyslektykiem. 😁😁😁

JAK ZAWSZE, CIESZĘ SIĘ, ŻE TĘ KONWERSACJĘ MOGĄ ZOBACZYĆ I OCENIĆ WSZYSCY CZYTELNICY EPAINFO. 👍

Last edited 10 miesięcy temu by 5 G warrior

A na polskiej stronie RZĄDOWEJ .GOV
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jak-nalezy-interpretowac-dane-o-nop-z-bazy-vaers/
pisza ze Vaers jest rządową stroną
Co znów dałeś sie oszukać ?
Kolejna porcja robienia wody z mózgu !?
I głupio ci sie teraz przyznać !?
Oj jak przykro … ale nie mnie 😉

Vaers.hhs.gov jest rządową stroną, o czym pisałem tu już kilka razy, ale strona OPENVAERS . COM z której kłamliwe wykresy pokazywałeś, jest jej podróbką zarządzaną przez prywatną osobę. Mam nadzieję, że udajesz teraz, że nie wiesz co chodzi. PRZESTAŃ SIĘ KOMPROMITOWAĆ

„Otwarcia” to dopełniacz liczby pojedynczej rzeczownika odczasownikowego „otwarcie”. Ale domyślam się, że to może przewyższać możliwości poznawcze niektórych.

Last edited 10 miesięcy temu by 5G warrior

Próba otwarcia czego !?
Będą otwierać? wyważać?
Co to za język trocinowy?

„Aparatowy przetwórstwa mięsa” !?!?!?
Jak zrobie kotletowi zdjęcia aparatem i wrzuce na insta to jestem już tym aparatowym ? 😀 😀 😀 😀
Czy do zrobienia pasztetu domowego i podgrzania białej kiełbasy na wielkanoc trzeba mieć skończony ten kurs o aparatach ? 😀 😀 😀
Tak, tak dajcie takim z myśleniem jak 5G karabin albo pozwólcie budować mosty to miasto będzie miało świetlaną przyszłość

Znów trzy komentarze. Idziesz na ilość ?

ziewajaca-emotikonowa-buzka-z-zamknietymi-oczami-i-zaslaniajaca-usta-dlonia_248162-241.jpg

Znów ZERO odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie
No tak 😀 pytania mogą być za trudne, jesli dotyczą ciebie i trzeba włączyc myslenie.
Jak ci będzie wygodniej możesz użyć do odpowiedzi żółtego koloru czcionki
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jak podali amerykańscy naukowcy ziewanie może być oznaką zbliżającego się wysiłku intelektualnego, tak wiec uważaj na aorty mózgowe 😀 😀 😀 😀 😀

Jakieś kolejne kłamstwa o COVID zapodasz, czy nadal będziesz zadawał prywatne pytania na temat mojej osoby, co nie ma żadnego związku z tematem ?

gf-csYC-hRnd-zdDY_ziewanie-jest-zdrowe-przyczyny-ziewania-1920x1080-nocrop.jpg

Raporty interii nazywasz kłamstwem 😀 😀 😀 podaj ich do sądu panie „prokóratoże” możesz ich oskarżyć z prawa morskiego, naturalnego, powietrznego czy cywilnego zapytaj dżejsiki:-D 😀 😀 a może masz obsesje maniakalną na temat swoich teorii !? Zadawanie tzw. „trudnych” pytań nazywasz nudzeniem a powoływanie sie na inne źródła kłamstwem, bo burzą twój wątły swiatopogląd 😀 😀 😀 Twoje odpowiedzi, ich brak albo milcząca zgoda pokazuje, że nie pracujesz w służbie zdrowie, nie masz doświadczenia zawodowego związanego z wydarzeniami c19, a twoje wykształcenie jest poniżej (wg.ciebie) tzw. „hochsztaplera” ziemby Więc rozumiesz już w jaki sposób zająłeś pozycje miedzy szurami pro-anty-szczepionkowymi… Czytaj więcej »

Last edited 10 miesięcy temu by Aparatowy przetwórstwa mięsa

Jaki znowu raport Interii nazwałem kłamstwem ? O czym piszesz ?

30 grudnia 2021 16:11
Cyt. „Jakieś kolejne kłamstwa o COVID zapodasz ”

Czyli model szwedzki w izraelu, czyli brak szczepień i powrót do naturalnego nabrania odporności poprzez kontakt spoleczny jest prawdą i dobrym pomysłem naukowców z izraela.
Cieszę sie że zgodzilismy sie w tej sprawie na zakończenie roku
Happy new year 5G 🙂

Czyli ja już twój post z 31 grudnia z godz. piątej rano dotyczący artykułu z Interii skomentowałem według ciebie dzień wcześniej ? Wiedziałem, co napiszesz ? No tak. Przecież jestem masonem i steruję światem. Co do modelu szwedzkiego, który nie wypalił w Szwecji, to się już wypowiedziałem powyżej. Ale dopiero jak przeczytałem artykuł w Interii. Chyba nie zrozumiałeś artykułu, bo wyraźnie jest napisane, że Izrael rozważa model szwedzki, ale ma połowę społeczeństwa zaszczepione już trzecią dawką, i zaczął szczepić czwartą, a nie „przy braku szczepień” jak napisałeś. Nie można liczyć na naturalne nabieranie odporności, kiedy, jedynie w Polsce, codziennie umiera… Czytaj więcej »

Last edited 10 miesięcy temu by 5 G Warrior

Nuuuuuda 🤭
Czy CDC uznaje testy PCR za wiarygodne?
Czy testy PCR są nadal zalecane do stosowania?

Oczywiście, że je uznaje, nie zaleca jedynie ich stosowania w pewnych przypadkach. Ale oczywiście ktoś ci coś powiedział i głosisz bzdury, nie znając kontekstu.

Czytasz co napisaleś 😀 😀 😀
Nie? To zacznij 😀 😀 😀
I to powiedział kto !?
Fauci? WHO? 5G warior?
Czy wg. tego kontekstu kurski poleciał na eurowizje junior !? No genialne 😀 😀 😀

Myślałem że będzie odpowiedź, a nie mydlenie oczu

Jeszcze raz: CDC uznaje testy PCR za wiarygodne. Nadal są zalecane do stosowania. Podaj link, że jest inaczej. Tylko bez żółtych napisów. Nie wiem co ma Kurski do tego, co uznaje CDC ?

Last edited 10 miesięcy temu by 5G Warrior

To ty mi podaj z jakiej daty wg. CDC uwazasz że testy sa uznawane bo istnieja info ze cdc wycofalo sie z testow PCR

Usłysz to wreszcie ! testy PCR i CDC wiszą mi flakiem to ty mi udowodnij swoja teorie
Bo ty jesteś namawiaczem sprzedawcą swoich produktów

Tak myślałem, że nie podasz odpowiedzi, bo jej najzwyczajniej nie znasz. Jakiś kłamca i krętacz internetowy znów zrobił zamęt, wkręcając w to miliony idiotów ślepo go słuchających. A najgorsze jest to, że ci krętacze doskonale wiedzą, że kłamią, ale wiedzą też, że nikt z ich słuchaczy nie sprawdzi ich kłamstw. Ale powiem ci coś. Zobacz sobie chociaż amerykańską telewizję dziś. Pokazują kilometrowe kolejki samochodów, w których ludzie czekają, żeby wykonać test PCR. No ale przecież amerykańska agencja CDC według internetowych głupków je wycofała. No ale pewnie powiesz, że telewizja kłamie, a te kolejki to po chleb przed jutrzejszym świętem. Po… Czytaj więcej »

Ziemba chociaż cytował jakieś prace naukowców
A ty jako aparatowy przetwórstwa mięsa
Bla bla bla ze coś tam w amerykanskiej telewizji 😀 😀 😀 ośmieszasz sie nieodwaracalnie

Odpowiesz coś o tym wycofaniu się z testów PCR czy nie ? Raczej się nie doczekam. A może sprawdziłeś, że palnąłeś głupstwo i teraz ci głupio ?

Cyt…”Po co ma znów mam coś udowodnić, jeżeli ty, jak zwykle, udasz, że tego nie było i wrzucisz kolejne kłamstwo, które będę miał obalać ???”

Bo to ty jesteś sprzedawcą

Nuda 🤭
A zaległe pytania czekają na odpowiedzi 🙄
Jakie masz wykształcenie „profesoże ziembo” ?

Zięba ? Ten twój idol, który twierdzi, żeby podczas zawału serca wbić sobie widelec pod nosem ? Już się tu parę razy na niego powołałeś 😁😁😁 Dziękuję, nie skorzystam. 😁😁😁

Gdzie sie na niego powołałem klamczuszku ?
Przyrównianie ciebie do ziemby nazywasz powoływaniem sie 😀 😀 😀
Tzn ze naprawde miałeś pod gorke do szkoly 😀 😀 😀

Gates? ten twój idol, który mówi że dzieki szczepieniom mozna zredukowac populacje ziemi ? juz sie tu pare razy na niego powoływałeś 😀 😀 😀
Dziekuje nie skorzystam 😀 😀 😀

Last edited 10 miesięcy temu by Jesteś nudny

Nigdy się nie powołałem na Gatsa. Powiedział dokładnie: „Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi. Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć populację o 10 do 15 procent. Ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 miliarda.” Nic nadzwyczajnego. Nie widzę żadnego związku z COVID. Ale już od dwunastu lat jest to dla szurów dowód na to, że Gates chce zabić 10-15 procent ludzi na Ziemi. 😁😁😁 W szczególności powtarzają je antyszczepionkowcy, żeby przestraszyć niepewnych rodziców małych dzieci. Abstrahując.… Czytaj więcej »

Last edited 10 miesięcy temu by 5 G warrior

Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć populację o 10-15 procent

A ten duży sukces tzn że bedzie wzrost urodzeń i przeżycia ?
Czy wzrost zgonów nadprogramowych ?

Ty nie widzisz zwiazku z covid to jasne 😀 😀 😀
Przecież wg. Ciebie covid nie ma zwiazku ze szczepieniami
Przecież twoje wykształcenie i zaintwresowanie zawodowe nie ma nic wspólnego z medycyną jaką kolwiek

Wiadomo, że ogłosił wszystkim wprost, że zamierza zabić 15 procent ludzi za pomocą NOPów 😁😁😁.
Bo zrozumienie, że dzięki szczepieniom można doprowadzić do wzrostu przeżycia, a wszystkie te czynniki razem wzięte mogą prowadzić do utrzymania poziomu populacji to za wiele dla szurów.
A o CDC i testach PCR, które to mówiłeś, że są wycofane nadal cisza ? Już nie drążysz tematu ? Zauważyłeś, że cię po raz kolejny raz oszukali i próbujesz płynnie zmienić temat na twórcę Windowsa ?
W związku z brakiem merytorykę kończę. Myślę, że już wystarczająco się skompromitowałeś pod tym artykułem.

Poproszę o wyniki badań tych amerykańskich naukowców dotyczące ziewania. I dlaczego w związku z ziewaniem trzeba uważać na aorty ?

Najpierw zaległe pytania
Czy ludzie wszczepiaja sobie chipy pod skorę ?
Np. W europie ? Np. W Szwecji ?

Nudzisz tymi swoimi unikaniem odpowiedzi

Mam pytanie. Gdyby znaleźć dwie wyspy bezludne, i na jednej z nich umieścić ludzi zaszczepionych a na drugiej niezaszczepionych na covid, to kto mi odpowie która z nich stanie się szybko i napewno z powrotem bezludną?.

Odpowiedź poznasz za kilka lat.

Pewnie żadna 😁 Na jednej będzie trochę mniej emerytów

Statek pasażerski Diamond Princes.
Jak wyglądały statystyki w tym przypadku ?prawie że klinicznym

Ludzie padają jak kawki (kolejnych 3 sportowcówów ub. tygodniu) a ci dalej biją srovidową pianę…. Na szczęście ludzie już pokapowali w co się gra. Fakt, zahipnotyzowani pozostaną no ale co poradzisz

Uuuuuuuhahahhahahaha. Których trzech ? Przesterowali ich chipem ? Czy jak ?
Ludzie się pokapowali. Już tego nikt nie zatrzyma. Są was miliony. Razem z Jessicą:
https://youtu.be/V06KF7r_IDE
😁😁😁

Last edited 11 miesięcy temu by 5G Warrior

Ilu mieszkańców jest zaszczepionych? W gminach widać różnice

I jaki Jesica ma związek ze szczepieniami?

Last edited 11 miesięcy temu by Janek

5G. Na zryty covidoberet nic nie poradzisz. Chyba, że… 8 szpryca :))))

Przyjdziemy i po was ze 💉💉💉💉💉💉😁. Oglądajcie razem z Jessicą Beara Grillsa, żeby dać sobie radę w lesie. Będziecie w Lasku Miejskim jak uchodźcy na granicy. Ale jeśli są was miliony, to się nie dacie rady schować 😁😁😁

Przyjdź. To będzie twoja ostatnia wizyta 🙂

Aaaaa, rzeczywiście. 😁😁😁 Pewnie wypowiedziałeś prawo morskie, tak jak Jessica i sądzisz, że żadne służby do ciebie nie wejdą, bo nie mają prawa 😁😁😁. Do zobaczenia 😁

Pracujesz w jakiś służbach ?

Nie mogę powiedzieć. A ty ? 😁😁😁

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jacek-kurski-mial-koronawirusa-mimo-to-polecial-na-eurowizje-junior/etl2bs4
😀 😀 😀
Dyspense na transmisje corony dostal chyba od samej KRRiTv 😀 😀 😀
Równi i rowniejsi w praktyce,
ale jak zawsze znajdzie sie jakiś trociniak, który wyjasni to naukowo, prawda 5G warrior ? 😀 😀 😀

Przecież jeżeli był zakażony i poleciał, to nie ma ŻADNEGO wytłumaczenia dla takiego idioty.

Czyli zgadzasz sie że np. sanepid i ministerstwo zdrowia to covididioci

Napisałem o jakimś ministerstwie ? Napisałem, że jeżeli był zakażony i poleciał to jest idiotą. Ale już nie raz udowodniłeś, że masz problem ze zrozumieniem jednego prostego zdania. Nie wspominając o wielokrotnie złożonym. 😁

Ale sanepidy i MZ razem z policja nie wszczely postepowania i usankcjonowaly to zachowanie
A skoro ty ich nie potępiłeś tzn. ze ich popierasz .
A taka tolerancja epidemiologicznych zachowan jest gorsza od tego co prezentuje ziemba i inne szury.
Wg.mnie wszystko sie zgadza, wszystko jest ok

Skąd wiesz, kto co wszczął, a kto czego czego nie wszczął ?

Bo byś napisał, że sanepid ściga obok sochy kolejnego szura karą np.30 tyś
Jesteś na bieżąco z takimi info
Jesteś wiarygodnym źródłem informacji w takich sprawach

To kto Cie uczył j.polskiego !? 😀 😀 😀
-Znaki zapytania
-Nie kto ? Bo to nie są sprawy cywilne, tylko administracyjne, a więc sprawę wnosi urząd, a nie człowiek ( „znafca” prawa i kodeksów buhahahahaha 😀 😀 :-D)
-czego czego 😀 😀 😀 uuuuaaaa to błąd ? czy chciałeś zabłysnąć maturą za kury i za jajka? no no powtórzenia, pararele, zaakcentowanie itp. ale no właśnie czego !?!?!? 😀 😀 😀
5G ale z Ciebie wyszedł aparat 😀 😀 😀 😀 😀 a może „aparatowy przetwórstwa mięsa” buhahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀

Last edited 11 miesięcy temu by Jacuś

Nie mogę z tego bełkotu zrozumieć nawet jednego zdania. Czy pijesz od rana, czy sposób w jaki piszesz to objaw jakiejś choroby ? A, zapomniałem 😁 To NOP po obowiązkowych szczepieniach w dzieciństwie.

Nie pierwszy raz nie rozumiesz
I odpisujesz nie na temat
Nauczyciele jeśli tacy byli, nie mieli z tobą lekko 😀 😀 😀

Nudzisz.

gf-csYC-hRnd-zdDY_ziewanie-jest-zdrowe-przyczyny-ziewania-1920x1080-nocrop.jpg

Jedziesz już automatem ?
Odpowiedzi typu kopiuj wklej uuuuuhahahahaha:-D 😀 😀
Mniej słów ? Hmmmm… to mniej błędów !
jest to jakaś taktyka 😀 😀 😀

Czekam aż napiszesz jeszcze raz, w miarę po polsku. Tak żeby można było zrozumieć.

Jak ty skończyłeś polską szkołę?
A) zapomniałem urodziłeś się
od razu z wiedzą prof. Miodka 😂😂😂😂
B) nie skończyłeś żadnej szkoły, bo twoje wykształcenie to twoja skrywana tajemnica masońska oscylująca wokół zainteresowania aparatowego przetwórstwa mięsa 😂😂😂😂😂

Dowiedziałeś się już kto to taki ten aparatowy, czy ciągle uważasz, że taki zawód nie istnieje ? Wyśmiałeś, zanim sprawdziłeś- idealnie wpisujesz się w ostatnie badania, mówiące o tym, że tylko 20 procent Polaków sprawdza to, o czym dowie się z mediów, reszta ślepo wierzy, bez sprawdzania.

No i co z tego że ukończyłeś aparatowy przetwórstwa miesa ??? w jaki sposób ta szkoła uprawnia cie do eksperta
Szczepionkowego !?!?!?
Twoje wykształcenie to inżynier? magister?
Technolog żywienia?
Ośmieszasz sie i pogrążasz
wiele razy mogles wyjasnic swoje wyksztalcenie a tu …? Lipa 😀 😀 😀

Jestes taaaaki wykształcony śmiejesz sie w wykształcenia inż. prof. dr.
że nie potrafisz wytlumaczyc co to jest wykształcenie aparatowy przetwórstwa mięsa ??? 😀 😀
Jesteś taki wykształcony śmiejesz sie z płaskoziemców, a nie potrafisz wytłumaczyć ziemi kulki 😀 😀 😀
Ten sam efekt można otrzymać po 3 latach podstawowki albo szkoły specjalnej

Popajacuj jeszcze trochę 👍👍👍😁😁😁. Niech ludzie czytają 😁😁😁

Taka jest między nami różnica
Ty piszesz pod publike
A ja probuje uzyskać od ciebie jakieś sensowne podpowiedzi

Jakie masz wykształcenie ?
Czy w Europie ? Np. W szwecji ludzie wszczepiaja sobie chipy pod skórę?

Dlaczego nie używasz polskich znaków ? Jesteś ruskim trolem ?

Większość nie ma problemów

1344943479_8grjyr_600.jpg

To ty się podajesz za prawdziwego patriotę, więc dziwię się, że nie dbasz o poprawną polszczyznę. A co do 10 procent (które to jest nieprawdą), to nie jest większość.

A co ma wspólnego polszczyzna z patryiotyzmem ? Skoro programy edukacyjne sa pisane przez polskojęzycznych.

WIEKSZOŚĆ czytających komentarze nie zgłasza uwag co do błędów
Tylko tobie coś nie pasuje i też popelniasz błedy

Twoje uwagi obrażają Michaela Schudricha ktory ogłosił sie naczelnym rabinem polski a po polsku ni w ząb …

Last edited 10 miesięcy temu by Przyganiał kocioł...

Czy ludzie wszczepiaja sobie chipy pod skorę ?
Np. W europie ? Np. W Szwecji ?

Halo 5G ? Jesteś ?

Hej 5G masz chyba problem z ekranem albo z jakimiś blokadami, bo nie widzisz mojego pytania
Uuuuuuuuuu a szkoda ….

Jak nie widzisz jednego prostego pytania to moze dlatego dostajesz kilka odpowiedzi, bo nie wiadomo które ci się wyświetli na twoim sprzęcie

To pytanie na temat COVID i szczepień ?
Zanudzasz

Oczywiscie że tak !
przecież tropisz teorie szurów chipowanie fale 5G itp niedorzeczności

To jak to jest z tym chipowaniem np. W szwecji ? Jest czy go nie ma ?