Strona główna Dzieje się Giełda antyków i staroci w C.H. ECHO oraz warsztaty z rękodzieła dla...

Giełda antyków i staroci w C.H. ECHO oraz warsztaty z rękodzieła dla uczniów

0
C.H. ECHO przygotowało wyjątkową gratkę dla wielbicieli antyków i staroci. W dniach 29-31 sierpnia odbędzie się targ tych właśnie niezwykłych przedmiotów z duszą.

Jak zapewniają organizatorzy, z pewnością każdy, kto interesuje się rzeczami z minionej epoki, znajdzie coś dla siebie. Targi Antyków i Staroci w Pabianicach to miejsce, gdzie można znaleźć prawdziwe skarby.

Na giełdzie w C.H. ECHO będzie można znaleźć praktycznie wszystko – począwszy od starej porcelany, książek, zegarów po meble, płyty winylowe, obrazy. Dodatkowo sprzedawcy bardzo chętnie opowiadają historię przedmiotów, które mają do zaoferowania, dzięki czemu giełda staje się ciekawsza, a klienci chętniej kupują antyki.

Giełda Antyków i Staroci w pasażu C.H. ECHO można odwiedzić już w najbliższy weekend od 29-31.08.2019.

 

A w sobotę 31 sierpnia w godz. 12.00 – 17.00 C.H. ECHO zapraszamy wszystkie dzieci do strefy rękodzieła! Każdy otrzyma możliwość uszycia według własnego projektu szkolnego piórnika.
– Na małych twórców będą czekać kolorowe materiały, guziki oraz bajkowe naklejki, którymi będą ozdabiać wykonane piórniki. Dla nieco starszych uczniów przygotowaliśmy lniane torby na sprawunki, które również będzie można własnoręcznie ozdobić – zachęcają organizatorzy.

Wejście do strefy jest bezpłatne.

REKLAMA