Strona główna Dzieje się Rozrywka Gdzie się podziały krasnale? (KONKURS)

Gdzie się podziały krasnale? (KONKURS)

0

Od jutra w kinie Tomi będziemy mogli obejrzeć wspaniałą animację dla całych rodzin. Mamy bilety dla naszych Czytelników.

Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.

Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Muzykę do filmu przygotował sam Elton John.

Obejrzyj zwiastun animacji „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać?

Pokaż nam jak witasz wiosnę! W klapkach i krótkich spodenkach? A może wśród kwiatów? Zrób zdjęcie i wygraj bilet do kina!

Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
w temacie e-maila proszę wpisać: „Wiosna – Imię Nazwisko„, w treści maila formułę „Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia na portalu epainfo.pl” a w załączniku zdjęcie pokazujące jak witasz wiosnę.

Zasady
1. Zdjęcie musi być Twojego autorstwa.
2. E-maile można przesyłać do godziny 9.00 w piątek (23.03.2018).
3. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, wybierzemy 5 najlepszych, które opublikujemy w tym poście, a ich autorzy otrzymają po bilecie do kina Tomi.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Katarzyna Staryk, Natalia Piech, Kamila Groman, Monika Strumiło oraz Łukasz Stępień. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

 

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o