Strona główna Na sygnale Gdzie jest Piotr? Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 31-latka

Gdzie jest Piotr? Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 31-latka

0
Od ponad trzech tygodni nie wiadomo, co dzieje się z 31-letnim mieszkańcem Konstantynowa Łódzkiego. Piotr Masternak wyszedł z domu w środę, 17 marca i od tej pory nie ma z nim kontaktu.

Szukają go funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. Z dotychczasowym ustaleń wynika, że może przebywać w Łodzi lub na terenie powiatu zgierskiego.

Piotr Masternak ma około 170 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, jasne oczy i krótkie, ciemne włosy. Może przedstawiać się jako „Bartek” lub „Damian”.

W chwili zaginięcia 31-latek był ubrany w ciemnogranatową kurtkę do kolan, granatowe spodnie, buty do kostki koloru rudego, czapkę z daszkiem w kolorze brązowym/bordowym lub czarno – białą, z literami.

Znaki szczególne: prawa ręka po operacji na wysokości przedramienia, problemy z wyprostem środkowego palca prawej dłoni, metalowe zespolenie kłykcia bocznego piszczeli prawej.

Posiadane przedmioty: pomarańczowy rower, jasnozielony plecak, dowód osobisty, Pismo Święte, karteczka z numerami telefonów.

Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać mężczyzna, jest proszony o kontakt z policją pod numerami (47) 84-24-301 oraz (47) 84-24-315.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments