Strona główna Aktualności Funkcjonariusze CBA mają wątpliwości dotyczącego dużego projektu

Funkcjonariusze CBA mają wątpliwości dotyczącego dużego projektu

8

Łódzka delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego prowadzi kontrolę w Urzędzie Miejskim w Pabianicach. Chodzi o projekt termomodernizacji placówek oświatowych.

CBA wyjaśnia, że jest to „kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji wybranych zagadnień dotyczących przygotowania i realizacji przez Miasto Pabianice przedsięwzięcia poprawy efektywności wykorzystania energii w budynkach użyteczności publicznej Gminy Miejskiej Pabianice.”

– Kontrola jest w toku. Mamy trzy miesiące na jej zakończenie, a gdyby okazało się, że konieczne są dalsze czynności, to przed przedstawieniem protokołu – by kontrolowany mógł się odnieść do naszych ustaleń – szef CBA może przedłużyć ją maksymalnie o sześć miesięcy – informuje PAP Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji społecznej CBA.

Kontrola rozpoczęła się 19 lipca.

Umowa w formule partnerstwa publiczno-prywatnego z konsorcjum firm Siemens oraz Siemens Finance, której przedmiotem jest termomodernizacja 11 miejskich budynków użyteczności publicznej została podpisana w maju 2017 roku. 

8
Dodaj komentarz

1600
5 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
RafalPAB

program CELA+ nareszcie zawitał do Pabianic 🙂

Piotr

Zawita i do ciebie 🤗.

Król Julian

Wstrętne PiS-iory nasyłają wstrętną CBA, żeby prezydent nie mógł skończyć docieplania placówek i pochwalić się przed wyborami! To wstrętne PiS-iory! A my tu szkoły, tramwaje, Lewityn budujemy i… zbudować nie możemy! : ))))

Aga

Wszystko przed wami !

No wreszcie ktoś przyjrzy się z bliska tym drogocennymi planom i projektom p.Prezydenta

On

Nie ktoś, tylko CBA.
Nie przygląda się, tylko kontroluje.
No i z tego powodu właśnie Macek już ze strachu sika w gacie.
A poza tym, czyszczą przedpole dla Stanka, aby nie było konkurencji…

x

Rozpoczęła sie kampania 🙂

Bryk

Wybory idą. Obstawiam, że będzie wysyp, kontroli i zawiadomień do prokuratury. Nie po to przejmowali cały aparat policji,prokuratury i sądów, żeby na wybory nie skorzystać. Nie wierzę w obiektywność tych służb pod władzą PiS-u.