Strona główna Sport Piłka nożna Fatalny weekend naszych piłkarzy

Fatalny weekend naszych piłkarzy

7
Włókniarz przegrał ze Startem 1:3
Za nami 12. kolejka łódzkiej klasy okręgowej. Niestety, wszystkie drużyny naszego powiatu przegrały swoje mecze.
KAS Konstantynów uległ Widzewowi II Łódź 3:7.
– Pomimo wysokiej porażki nasza drużyna nie ma się czego wstydzić. Zawodnicy dali z sobie wszystko, walczyli do samego końca i za to im dziękuję – podsumował mecz trener Jakub Światłowski.

Włókniarz Pabianice nie dał raty świetnie grającemu Startowi Brzeziny przegrywając u siebie 1:3. „Zieloni” mogą się cieszyć, że do ich bramki wpadły jedynie 3 gole, bowiem Start miał kilka „setek”, których nie wykorzystał.

Serię dotkliwych porażek utrzymuje PTC, które zostało rozgromione u siebie przez Orła Parzęczew 1:6.
W fatalnych nastrojach są też piłkarze GKS Ksawerów, którzy ulegli LKS Różycy 1:3.
Przełożony został mecz GLKS Dłutów z Sarnowem. U jednego z piłkarzy Dłutowa podejrzewa się koronawirusa.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Najbardziej żal PTC… Oby to nie był koniec Fioletowych…

Ptc to nawet do a klasy się nie nadaje

Ty to nawet do kopania gnoju się nie nadajesz

A ty za to się nadajesz do kopania piłki na tym kartofliska na PTC. „Galacticos z Pabianic” stadion Santiago de Sempolowska. Chlubą klubu-zardzewiały zegar i dżungla która rośnie w okolicach dawnego basenu

i po choleretyle kasy poszło na orliki i hale????? trzeba było wybudować tor wyścigowy=manewrowy, szkutnię, lub choćby lotnisko dla modelarzy! na pewno były by osiągnięcia. Wiele osób sie tym interesuje . a nie jak grupka co za piłką biega i nic pozatym nie reprezentuje, oprócz topienia hajsu ….

Dostosowywanie faktów do nieistniejącej rzeczywistości. Ta grupka to ponad 50 seniorów i seniorek i grubo ponad 100 młodzieży i dzieci. Reprezentują najstarszy klub w Pabianicach i jeden z najstarszych w Polsce (wielosekcyjny już chyba nawet jedyny z takim stażem). Każda dyscyplina sportu jest ważna, ale w naszym mieście nie kładzie się nacisku na odpowiednie finansowanie wszystkich. Poszczególne dyscypliny wyrywają sobie pieniądze na przetrwanie z gardeł, a w mieście przyklaskują, bo póki biją się między sobą to jest ok. A gdyby tak wszyscy się dogadali i wyszli pod urząd?? W tak dużym mieście musi być kasa i dla modelarzy i piłkarzy… Czytaj więcej »

Jak powiedział klasyk „fatalny to ty jesteš”hehe ,pozdrawiam