Strona główna Styl życia Fantastyka dla każdego

Fantastyka dla każdego

0
Książki Tolkiena, Rowling i Lema nie mają dla Ciebie tajemnic? Nie masz już miejsca na kolejne tomy Kinga? Czas poszerzyć domową bibliotekę o nowe fantastyczne dzieła? Zapoznaj się z opiniami znajomych, co warto przeczytać i do dzieła!

Jeśli od lat rocznie pochłaniasz miliony stron albo chociaż lubisz raz na jakiś czas przeczytać coś pełnego akcji – musisz spróbować książek z działu fantastyka https://livro.pl/ksiazki/fantastyka.html. Jeśli dotychczasowe opowieści obyczajowe i historyczne nie spełniały Twoich oczekiwań, to w tym dziale zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Ponadto, w kinach ciągle mówi się o nowych premierach dzieł największych pisarzy fantastyki – i nie bez kozery. Warto poznać ich świat od podszewki, bo ich umiejętności w tworzeniu alternatywnych rzeczywistości z pewnością zaspokoją głód każdego książkoholika.

Dla zapamiętałych fanów

Nie ma co ukrywać, książki fantastyczne często są wielkimi tomidłami, które bywają ciężkie fizycznie, ale nigdy w odbiorze. Zwróćmy zatem uwagę na jedno z polskich dzieł wartych uwagi – Pomnik cesarzowej Achai https://livro.pl/blog/pomnik-cesarzowej-achai-najpopularniejsza-seria-ziemianskiego Książka pełna jest zaskakujących zwrotów akcji, które sprawią, że się od niej nie oderwiesz. W morzu zwyczajności i nudy towarzyszącej nam każdego dnia warto, choć na chwilę, zapomnieć o tym, co nam doskwiera i pozwolić książce, by pochłonęła nas bez reszty. Jeśli pierwsza część książki przypadnie Ci do gustu – pozwól sobie ponownie odpłynąć i skuś się na resztę tomów – wszystkie są dostępne na Livro.

Chcesz zarażać swoją pasją? Nic łatwiejszego!

Jako fan fantastyki to zrozumiałe, że chcesz się dzielić swoją pasją. Jeśli jednak żaden z domowników nie podziela Twoich pragnień, a próbujesz znaleźć z bliskimi temat do rozmów – podaruj młodszemu rodzeństwu książkę – być może o wampirach, duchach lub magii? https://livro.pl/ksiazki/dla-mlodziezy/wampiry-duchy-magia.html. Wybierając między historiami mnóstwa rozmaitych bajkowych istot, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Nie przejmuj się, jeśli dopiero zaczynasz!

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy fantastyka jest dla Ciebie, bo nigdy nie było dla niej miejsca na Twoich półkach, to musisz wiedzieć, że książki fantastyczne potrafią też trzymać w napięciu. Mnóstwo w nich nie tylko opisów walk i podróży, ale przemian głównego bohatera. Jest to jeden z powodów tak wielkiej popularności tych książek – dotyczą nie tylko wymyślonego świata, ale też tego wewnętrznego, który każdy z nas z dnia na dzień doskonali. Z pewnością czytając fantastykę, spotkasz się z kryzysem moralności głównego bohatera albo poznasz jego lęki i wątpliwości.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments